Zepter BabyQuano - 70x140x10, středně tuhá, 2S

Kód: BQ-70140
ZDARMAZDARMA 29 290 Kč –20 %
BabyQuano
29 290 Kč –20 % 23 430 Kč
Skladem
Děti potřebují mnohem více spánku než dospělí a proto je kvalitní matrace nesmírně důležitá pro jejich zdravý vývoj. 

Dvoustranná matrace BabyQuano je vyrobena z přírodního kaučuku a je možno ji použít jednak jako matraci nebo topper na stávající matraci. Potah EtraQuano má dvě strany:
 • Zdravotní je vyrobena z kašmíru a viskózy s použitím technologií HyperOxy Biom, AntiStat a AntiBact
 • Chladivá podporuje spánek a je vyrobena z kašmíru a viskózy a upravena technologii AntiBact a Antistat
Potah je upraven technologiemi:
 • Technologie HyperOxy Biom obnovuje tělesnou energii pro klidný spánek. Podporuje zvýšený přísun kyslíku a živin do buněk a posiluje tak rychlejší regeneraci těla. Spojením této technologie s patentovanou směsí termoreaktivních minerálů BIOM ®, které potah obsahuje, shromažďuje potah infračervenou energii, kterou tělo ve spánku pasivně ztrácí a vrací jí zpět do těla.
 • Technologie AntiStat použitá při výrobě potahu odstraňuje statickou elektřinu pomocí elektromagnetického obranného štítu. Tenká uhlíková vlákna zpracovaná do ExtraQuano potahu sbírají elektrony z povrchu těla, z prostoru kolem něj a uvolňují je a tím tělo zbavují škodlivé statické elektřiny.
 • Antibakteriální technologie AntiBact zastavuje růst bakterií a zabraňuje tvorbě plísní a zápachu. Je účinná i proti houbám a roztočů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý systém pro kvalitní spánek Quanomed Sleep Smart Systém byl vytvořen pro každého, kdo ohledně dokonalého odpočinku, regenerace, maximálního pohodlí a luxusu nezná žádné kompromisy. Zdravý spánek je jedním ze šesti nejdůležitějších pilířů našeho života spolu s čistou vodou, vzduchem, kvalitní stravou, tělesnou aktivitou a světlem. Dobrý spánek je zásadní pro udržení tělesného a duševního zdraví. Chybí-li nám zdravý spánek, jsme unaveni, náchylní k nemocem a podáváme slabší výkony.

Nejčastějším důvodem špatného spánku je nedostatečně kvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je matrace vyrobena a jeho deformace, bakterie a prachoví roztoči.

QUANOMED Sleep Smart Systém podporuje kvalitní spánek.
 • Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální teplotu těla – systém Theray Air Flow (TAF –Therapy Air Fow). Navzájem propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku vylučovat z těla přebytečné teplo a udržují tak optimální tělesnou teplotu, zabraňují pocení, infekcím a vzniku či zhoršování příznaků revmatických a jiných onemocnění, urychlují regenerativní procesy v těle.
 • Podporuje obnovu tělesných a duševních sil (BRS – Body Recuperation Support). Poskytuje anatomickou podporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zatížení a zaručuje dokonalou regeneraci. Ulevuje od řady zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalového napětí, ztuhlosti a bolesti zad, dislokace páteřních obratlů, bolesti v kyčlích a zánětu kloubů, bolesti a necitlivosti kolen, bolesti svalů ve spodní části nohy, bolesti kloubů a oteklým nohám.
 • Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který je získáván ze stromů kaučukovníku rostoucích v tropických pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy a toxické látky.
Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
 • Zmírňuje tlak
 • Udržuje normální tělesnou teplotu
 • Antialergenní
 • Ekologický
 • Mimořádně trvanlivý
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Pohlcuje kinetickou energii 
Certifikáty: životnost, elasticita, odolnost proti stárnutí, bezpečné používání, odolnost proti plísním a alergenům. QUANOMED je certifikován jako hypoalergenní materiál a je bezpečný i pro dětskou pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: Prodloužená záruka 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: