Zepter Barevný filtr - indigo - k Bioptron Pro 1

Kód: PAG-992-6CTF
ZDARMAZDARMA 3 180 Kč –10 %
PAG 992 6CTF
3 180 Kč –10 % 2 860 Kč
Na dotaz

Technologie barevného světla BIOPTRON využívá barvy a světlo na to, aby vyrovnala a optimalizovala vaši energii a udržovala tak vaše tělo, mysl i ducha ve zdravém a harmonickém stavu. Barva indigo je spolu se zelenou, modrou a fialovou považována za barvu studenou. Světlo barvy indigo působí tišícím a zklidňujícím účinkem, který navozuje hluboký spánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdraví nezávisí jen na našem fyzickém stavu, důležitá je také emocionální, mentální a duchovní rovnováha. Princip barevné čakrální terapie je založen na předpokladu, že barvy jsou spojeny se sedmi hlavními čakrami, které jsou duchovními centry našeho těla, a které se nacházejí podél páteře. Energie koncentrovaná v čakrách se pohybuje ve spirálách a každá se vztahuje ke konkrétní oblasti.
Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. Předpokládá se, že čakry uchovávají a distribuují energii. Existuje 7 čaker, každá je spojená s konkrétním orgánem nebo systémem v těle. Každá čakra má svou dominantní barvu, někdy může dojít k její nevyváženosti. Pokud se tak stane, může to způsobit poruchu, která může mít fyzické následky. Působením vhodné barvy se porucha zlepší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: