Zepter Bioptron 2 a stojan

Kód: PAG-880-SET
ZDARMAZDARMA 302 500 Kč –23 %
Bioptron 2 new lampa Zepter 700x700
302 500 Kč –23 % 231 920 Kč
Skladem

ZDARMA PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET!!!

 

Naše metoda léčby světlem vychází z technologie oceněné Nobelovou cenou a je plně certifikována pro neinvazivní urychlení uzdravování a prevenci široké škály stavů, zejména: akné, poranění, sportovních úrazů, stárnutí, artrózy a bolestí v kříži.

Pro urychlení uzdravování postačí 5 až 10 minut ošetření přístrojem BIOPTRON dvakrát denně.

Profesionální zdravotníci volí BIOPTRON 2, protože je vybaven větším filtrem o průměru 15 cm, je nastavitelný do různých úhlů a dá se umístit do tří různých držáků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ PROFESIONÁLOVÉ VOLÍ BIOPTRON 2
Všechny tři přístroje BIOPTRON jsou klinicky testovány a certifikovány pro léčbu široké škály zdravotních a kosmetických obtíží. Všechny jsou určeny pro stejné indikace, liší se pouze rozsahem léčby a velikostí. BIOPTRON 2 používají především profesionálové v nemocnicích, na klinikách, v kosmetických salonech, lázních, sportovních a fyzioterapeutických klinikách po celém světě, protože je schopen osvítit rozsáhlejší plochu, čímž umožňuje ošetření větších částí těla, a tudíž šetří čas potřebný pro terapii.

K dispozici jsou tři různé stojany (pro domácí použití, pro profesionály a nástěnný držák), které umožňují co nejvýhodnější umístění přístroje s ohledem na prostorové nároky, praktičnost a snadnou nastavitelnost. Tvar přístroje BIOPTRON 2 spolu s různými stojany umožňuje snadné nastavení do nejrozmanitějších poloh výhodných jak pro pacienta, tak pro ošetřující personál. Tím je zajištěno maximální pohodlí pacientů a co nejlepší výsledky léčby.

Rychlejší uzdravování:
BIOPTRON využívá polychromatické (vícebarevné) vlny polarizovaného světla pronikající do hloubky. Klinické testy prováděné vědci po celém světě potvrdily hloubku pronikání (25 mm), urychlení uzdravování, podporu produkce ATP a kolagenu a biostimulaci buněk.

Základní vlastnosti přístroje BIOPTRON 2:

  • Délku léčebného sezení lze přednastavit až na 95 minut a snadno rozdělit do minutových kroků.
  • Díky svému tvaru a široké nabídce různých stojanů je toto léčebné zařízení snadno nastavitelné a flexibilní.
  • BIOPTRON 2 je dodáván s podlahovými stojany (profesionální stojan a stojan ve tvaru Y), které umožňují optimální nastavení polohy a pohodlné ošetření všech požadovaných ploch těla. Díky speciální nízké konstrukci podlahových stojanů se přístroj snadno vejde pod postel nebo pod křeslo, čímž ještě více usnadňuje ošetření.
  • Snadná montáž a nastavení.
  • Zabudovaný elektronický spínač s měkkým startem a vypnutím.
  • Přístroj je naprosto bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.
  • Stejně jako přístroje BIOPTRON MedAll a BIOPTRON Pro 1, také BIOPTRON 2 splňuje evropskou směrnici 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích i příslušné místní předpisy. Naše činnost počínaje výzkumem a vývojem přes posuzování dodavatelů a dodávky komponentů až po samotnou výrobu je přísně kontrolována.

Důležité: všechna zařízení BIOPTRON pro léčbu světlem jsou 100% bezpečná a využívají polychromatické světelné spektrum, které neobsahuje UV záření.

Doplňkové parametry

Kategorie: BIOPTRON 2
Záruka: Prodloužená záruka 5 let

SVĚTELNÁ TERAPIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: