Zepter Black & White - kompletní sada 6 osob, 40 ks

Kód: LP-3106
ZDARMAZDARMA 97 500 Kč –16 %
LP 3106 2
97 500 Kč –16 % 81 900 Kč
Skladem

Black & White představuje dokonalou vyváženost mezi tvarem a kontrastem.

Bílý porcelán působí jako hladké malířské plátno určené pro zlaté geometrické dekory na černém malovaném pozadí.

Charakteristickým rysem této kolekce je důmyslná interpretace klasických uměleckých motivů s námětem řeckého meandru a jednoduchých vzorů.

Tato jedinečná 40dílná kolekce pro 6 osob je zhmotněním elegance a prvotřídního stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁDHERNÉ EXTRAVAGANTNÍ VZORY
Vítejte ve světě Zepter Masterpiece, kde každý jeden výrobek je uměleckým dílem, pocházejícím z rukou vybraných a zkušených umělců. Kolekce porcelánu Black & White je exkluzivní ručně vyráběná z tvrdého porcelánu, podle originální technologie z 18. století a představuje vrchol estetického vkusu. Tato sada obsahuje bohatý seznam položek určených ke stolování: hluboké, mělké a dezertní talíře, každý po 6 kusech. Také jednu polévkovou mísu, salátovou mísu, omáčník, servírovací mísu, oválný talíř, solničku a pepřenku, 6 kávových šálků s podšálky doplňuje kávová konvice, cukřenka a konvička na mléko.

KRÁSA ZROZENÁ ZE ZEMĚ A OHNĚ
Položky z kolekce Zepter Masterpiece jsou ručně vyráběné v Bavorsku z tvrdého porcelánu, který je díky vysokému obsahu kaolinu (50-55 %) a nízké příměsi křemene a živce (20 % a   30 %) odolný vůči poškrábání,. Pro výrobu tohoto exkluzivního porcelánu používá společnost Zepter výhradně postupy vnitřního a vnějšího glazování. Během procesu výpalu „vnitřní“ glazury se prostřednictvím sítotisku na nádobí pomocí nepřilnavého papíru nepřímo nanese základní barva a nádobí se vypálí při teplotě 1 250 °C tak, aby barva mohla proniknout do znovu roztavené glazury a získala svůj nezaměnitelný lesk.

Poté se provádí „výpal na glazuru“: motivy se malují ručně buď se zlatými dekory, nebo bez nich, a jednotlivé porcelánové kusy se vypalují při teplotě 840 °C. Dekorace je tudíž – jak již naznačuje název tohoto postupu – „na glazuře“.
Poslední fáze spočívá v ruční malbě zlatem pomocí ředidla pro 22karátové zlato,které má vzhledem k použitým olejům a přísadám před vypálením nahnědlou barvu. Okrajové detaily se pak aplikují štětcem. Tento postup se nazývá „výpal zlata“ a provádí se při teplotě 800 °C. Taktéž ouška, dekorace a bordury se malují výhradně ručně. Tato dovednost je velice specializovaná a po desetiletí se formou neustálého učení předává z generace na generaci malířských mistrů.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI
Ve srovnání s běžnými výrobci porcelánu je kolekce Zepter Masterpiece v každém svém detailu ukázkou nejvyšší kvality. Zepter International disponuje certifikáty pravosti, které jsou zárukou ruční výroby porcelánu s použitím nejkvalitnějších materiálů. Porcelán Zepter se vyrábí převážně v Německu na nejvyšší umělecké a kvalitativní úrovni. Zepter International garantuje nejvyšší kvalitativní normy a technologické postupy, protože při výrobě používá nejjemnější suroviny kontrolovaného evropského původu a všechny výrobní procesy podléhají přísnému dohledu.

 

 • KÓD VÝROBKULP-3106
 • NÁZEV VÝROBKULP-3106 – Black & White – Kompletní souprava porcelánu pro 6 osob – 40 kusů
 • HMOTNOST BRUTTO [KG]
 • POUŽITÍServírování pokrmů a kávy
 • HMOTNOST NETTO [KG]
 • VÝROBCEHOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • MATERIÁLPorcelán: kaolín 50-55 %, křemen, živec Zlaté dekorace malované ručně 22karátovým zlatem.
 • SLOŽENÍ 6 mělkých talířů, Ø 27 cm 6 hlubokých talířů, Ø 22,7 cm 6 dezertních talířů, Ø 21 cm 1 polévková mísa, 2,8 l 1 salátová mísa, Ø 23 cm 1 omáčník, 0,5 l 1 servírovací mísa Ø 32 cm 1 oválný talíř, Ø 38 cm 1 slánka, v. 6 cm 1 pepřenka, v. 6 cm 6 šálků na kávu, 0,21 l 6 podšálků Ø 15 cm 1 kávová konvice, 1,2 l 1 cukřenka, 0,25 l 1 konvička na mléko, 0,25 l Záruční list
 • VHODNÉ PRO POUŽITÍ V MYČCE NA NÁDOBÍANO v režimu jemné mytí
 • ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBAS porcelánem zacházejte velmi opatrně. Doporučujeme mýt porcelán ručně. Jemné čisticí prostředky a ruční mytí pomohou zachovat ozdobné zlacení lesklé po delší dobu.
 • VYROBENO Vv Bavorsku, Německo
 • ZÁRUKAV případě výrobních vad.
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍProhlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které – při správném použití – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: