Zepter ČOČKY HYPERLIGHT OPTICS - VNITŘNÍ

Kód: BHO-SET-I
ZDARMAZDARMA 10 910 Kč –7 %
THE SET O
10 910 Kč –7 % 10 040 Kč
Skladem

Čočky Hyperlight Optics o průměru 70 mm lze upravit a přizpůsobit na velikost, která vyhovuje většině rámů dostupných na trhu.

Čočky Hyperlight Optics Outdoor redukují nebezpečné UV záření a modré světlo vydávané jakýmkoli světelným zdrojem a poskytují aktivní světelnou terapii, která povzbuzuje celé tělo.

Čočky Hyperlight Optics Outdoor optimalizují intenzitu světla na úroveň, která je nejvhodnější pro funkci mozku a očí, čímž bojují proti digitálnímu namáhání očí, poruchám spánku a všem dalším zdravotním rizikům spojeným s dlouhodobým nadměrným vystavením škodlivému umělému světlu.

Čočky HYPERLIGHT OPTICS INDOOR (VNITŘNÍ):

  • 30% propustnost viditelného světla
  • ideální pro ty, kteří tráví hodně času před digitálními zařízeními (TV obrazovka, smartphone, tablet, počítač a další)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čočky Hyperlight Optics s jedinečnými vlastnostmi a špičkovou kvalitou, jsou vyrobeny švýcarskou technologií a navrženy pro vaše lepší zdraví, lepší kognitivní schopnosti, lepší vzhled a lepší kvalitu života. Čočky Hyperlight Optics o průměru 70 mm lze upravit a přizpůsobit na velikost, která vyhovuje většině rámů dostupných na trhu.

Charakteristické vlastnosti brýlí Zepter Hyperlight Eyewear:

  • Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektrum viditelného zeleného, ​​žlutého, oranžového a červeného světla.
  • Přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí (a navozují tak relaxaci). Při přeměně UV záření a vysoce energetického modrého světla dochází k jeho optimalizaci podle přirozené citlivosti očí.
  • Umožňují ostřejší vidění.
  • Optimalizují funkce mozku (harmonizují signály EEG).
  • Regulují činnost neuroendokrinního systému; zvyšují hladinu serotoninu a regulují poměr serotoninu a melatoninu (který zmírňuje depresi a nespavost).
  • Ovlivňují tělesné hodiny - cirkadiánní rytmus (regulují krevní tlak a tělesnou teplotu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: