Zepter Vacsy Dóza D13,5x19,5cm 1,9L

Kód: VS-013-12L
1 490 Kč –2 %
A1
1 490 Kč –2 % 1 460 Kč
Skladem

Rozměry: Ø 13,5 cm – výška 19,5 cm objem 1,9 l.

Vzduchotěsné polykarbonátové dózy v různých rozměrech jsou ideální na uskladnění ranních cereálií, obilné kaše, těstovin, keksů, sladkostí, džusů, polévek, rajčatové šťávy apod. Polykarbonátové dózy se používají v kombinaci s prvotřídní vakuovou pumpou VacSy®. Používáním těchto nádob prodloužíte trvanlivost vašich potravin v porovnání s běžnými metodami skladování až pětinásobně, a zároveň v nich zachováte výživné látky a chutě v původní formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INOVATIVNÍ POLYKARBONÁTOVÉ NÁDOBY VACSY® S JEDINEČNÝMI VLASTNOSTMI, BYLY NAVRŽENY PRO VAŠE POTŘEBY, ZA ÚČELEM ZDRAVÉHO UCHOVÁVÁNÍ JÍDEL.
 
 
ÚSPORA PENĚZ: Protože si jídlo uchová déle čerstvost, můžete výrazně snížit množství shnilého ovoce a zeleniny ve vaší kuchyni, předejít kažení masa, sýrů, ryb a jiných druhů potravin. Chraňte své potraviny před přetékáním, vyléváním, kažením či tvorbou plísní v plastových nádobách VacSy®.
 
ÚSPORA MÍSTA: Každá plastová nádoba má jiný tvar a rozměr, přičemž  všechny byly navrženy pro pohodlné a účinné skladování jídel v lednici či ve spíži.

ÚSPORA ČASU: Používáním našich nádob ochráníte potraviny před předčasným kažením. Díky tomu si snadno předem naplánujete nákup většího množství potravin, čímž v konečném důsledku ušetříte peníze i čas. O víkendu si uvařte pět druhů jídel a v průběhu týdne je  můžete v práci klidně a bezpečně konzumovat. Používáním nádob VacSy® se už nebudete muset trápit s nepraktickými umělohmotnými nádobami na jedno použití.
 
 
Další výhody výrobku:

  • Jednoduché čištění, odolnost vůči teplu, zimě a poškrábání;
  • Dá se použít i na servírování jídel přímo na stole;
  • Jídlo si uvařte, uskladněte ho v nádobách VacSy® a v práci si vychutnáte pestrý oběd bohatý na živiny;
  • Kryty nádob jsou vyrobené z materiálu Lexane, který neabsorbuje pachy z jídel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: