Zepter Griller objem 3 L, průměr 28 cm, výška 5 cm

Kód: Z-2830Z
ZDARMAZDARMA 15 260 Kč –10 %
Z 2830Z
15 260 Kč –10 % 13 730 Kč
Skladem

Grilovací pánev je opatřena technologií URA, která zajišťuje nepřilnavost povrchu dna nádoby.

Je zárukou přípravy zdravých a chutných pokrmů bez uvolňování toxických a  škodlivých látek.


Pánev o průměru 28 cm, objemu 3 litry a výšce 5,7 cm  je ideální nádobou pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, zeleniny, mořských plodů, brambor, luštěnin…

Detailní informace

Detailní popis produktu

TŘI ÚROVNĚ DESIGNU PRO CO NEJLEPŠÍ PŘESUN TEPLA PŘI ZDRAVÉM VAŘENÍ
Grilovací pánev je použitelná na všech typech vařičů, stejně jako pro trouby. Pánev je vynikající pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, zeleniny, mořských plodů, brambor a dalších potravin. Je vybavena patentovanou technologií Zepter s termoakumulačním dnem, které se skládá ze tří vrstev různých kovů.
Tepelně akumulační kompaktní dno od firmy Zepter umožňuje rychlou akumulaci a udržení energie. Teplo okamžitě prochází přes dno ke stěnám nádoby, nezpomaluje se a rovnoměrně se rozloží po celé nádobě. Tato vlastnost umožňuje vařit při nízkých teplotách, což snižuje spotřebu energie a umožňuje surovinám zachovat si své nutriční vlastnosti.

PROČ JE ZEPTER GRILOVACÍ PÁNEV TAK VÝJIMEČNÁ?
Pokročilá technologie a skvělý design znamenají, že každý detail grilovací pánve Zepter je pečlivě promyšlený a vyvinutý a vše je přesně navrženo pro snadnou a správnou přípravu zdravých potravin. Výsledkem této technologie je schopnost moderních funkčních pánví chránit vaše zdraví a připravovat chutné a zdravé pokrmy.
 
7 PRINCIPŮ, KTERÉ DĚLAJÍ ZE ZEPTER NÁDOB SVĚTOVOU JEDNIČKU:
1. VYSOCE KVALITNÍ KOV
Kov 316L je vysoce kvalitní nerezová ocel používaná při výrobě kuchyňského nádobí Zepter Masterpiece. Používá se výhradně pro výrobu takových produktů, kde je kvalita materiálu ceněna především: při výrobě chirurgických nástrojů, implantátů, exkluzivních hodinek a dalšího luxusního zboží. Tento typ oceli není porézní, umožňuje potravinám, aby se nelepily na povrch, neoxiduje, nezachovává pachy potravin, nezpůsobuje alergie a snadno se čistí. Tyto vlastnosti z něj činí ideální kov pro výrobu nádob pro zdravé vaření.
Při použití speciální poklice Syncro-Clik je nejvyšší kvalita vaření v nádobách Zepter doplněna urychleným procesem vaření. Ideální řešení pro rychlé vaření zdravých potravin v moderním světě!
2. INOVATIVNÍ DESIGN
Poklice Zepter perfektně přilne k okrajům nádobí Zepter a vytvoří uzavřený cyklus vaření. Tím se zabrání tomu, aby se během vaření snížila či zničila nutriční hodnota potravin. Tento inovativní design také zabraňuje šíření vůní z vaření, což vám umožní zachovat svěží vzduch v celém bytě. Poklice je multifunkční a lze ji použít jako stojan a pro servírování pokrmů.
3. BEZPEČNOST
Nádoby mají ergonomický design pro pohodlné použití. Jsou opatřeny bezpečnou rukojetí, která se nepřehřívá, takže se při vaření nemůžete spálit.
4. ZDRAVÉ VYŘENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH
Spodní část nádobí Masterpiece Cookware je tepelně akumulační a kompaktní a skládá se ze 3 vrstev různých kovů. Dno misky je připevněno k tělu nádoby pomocí lisu, který vyvíjí tlak až 2 000 tun (bez lepení nebo pájení), což činí dno misky kompaktním a nezničitelným. Tepelně akumulační kompaktní dno misky akumuluje energii i z nejmenšího zdroje tepla a přenáší teplo rychle a rovnoměrně a proces vaření probíhá při nejnižších teplotách. Vaření při nízkých teplotách je důležité pro ochranu nutričních vlastností potravin a zabraňuje jejich rozpadu, což se stává, když se jídlo vaří při vysokých teplotách. Také ušetří až 70% elektřiny. A spolu s digitálním termokontrolem vám umožní plně automatizovat proces vaření od začátku až do konce.
5. TECHNOLOGIE NEPŘILNAVÝCH POVRCHŮ
Technologie URA Zepter je nová revoluční technologie, která zajišťuje nepřilnavost kovového povrchu dna nádoby. Absence škodlivých a toxických látek činí ZEPTER nádoby naprosto bezpečnými pro přípravu zdravých a chutných jídel.
6. MÉNĚ TUKU
Nádoby Zepter vám umožní vařit bez přidaného tuku. Tím se snižuje množství tuku, který bychom s připravovaným pokrmem přijali. Je to dobrá zpráva pro osoby s vysokým cholesterolem, a také pro ty, kteří by byli vystaveni dalším zdravotním rizikům z přemíry tučných jídel.
7. REGULACE TEPLOTY
Pomocí digitálního termostatu můžete jednoduchým stisknutím tlačítka nastavit teplotu a čas a spustit plně automatizovaný proces vaření.
Představte si, kolik volného času můžete ušetřit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: