Hydro-liftingové sérum (30ml)

Kód: PNK-4250
1 400 Kč –5 %
PNK 4250 01
1 400 Kč –5 % 1 330 Kč
Skladem

Krásná pokožka v každém věku!

 

Hydro-liftingové sérum je vysoce koncentrované a spojuje v sobě ty nejlepší účinné látky pro zpevnění pokožky s inovativními přísadami zamezujícími tvorbě vrásek.

Toto sérum omezuje poškození pokožky na buněčné úrovni a omlazuje pleť.

Bez parabenů.

 

Sérum je hypoalergenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRÁSNÁ PLĚŤ– VÝSLEDEK NÁMI VYBRANÝCH PŘÍSAD

 

Výrazným způsobem přispívá k prevenci tvorby drobných rýh a vrásek a pomáhá redukovat již existující.

 

ČISTÁ KYSELINA HYALURONOVÁ se přirozeně vyskytuje v každé buňce v těle, především pak v kožní tkáni. Stárnutím se však její koncentrace značně snižuje. Hydro-liftingové sérum Swisso Logical stimuluje obnovu buněk a každodenně obnovuje ztracenou kyselinu hyaluronovou, čímž dodává vaší pokožce na objemu a výrazně redukuje rýhy a vrásky.

 

BIOMIMETICKÉ PEPTIDY jsou molekuly, které zvyšují množství kolagenu produkovaného tělesnými buňkami. Peptidy stimulují produkci kolagenu, jenž se s přibývajícím věkem snižuje. Peptidy tudíž účinně předcházejí vzniku veškerých známek stárnutí a působí proti nim. Bojujte s věkem!

 

SOJOVÝ GLYKOSID: tato složka je zapouzdřena v liposomech, a je tudíž 10x účinnější při pronikání do pokožky, hydratuje ji, zvyšuje pružnost, vypíná ji a tím ji viditelně omlazuje.

 

HYDRACTINE: Účinná směs aktivních látek, které stimulují metabolismus pokožky tím, že odstraňují odumřelé buňky, a tudíž okamžitě regenerují a hydratují vaši pleť do hloubky.

 

BUĎTE KRÁSNÍ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: