Zepter Vacsy Lexi poklice 20cm

Kód: VS-018-20
1 030 Kč –1 %
VS 018 16 01 poklice I
1 030 Kč –1 % 1 010 Kč
Skladem

Technologie VacSy® až pětinásobně prodlouží trvanlivost potravin a její praktickou součástí jsou i naše geniální Lexi poklice. Jsou vyrobené v různých rozměrech a speciálně navrhnuté i pro nádoby na vaření Zepter, ze kterých dokážou vykouzlit vakuově uzavřené nádoby. Všechny poklice VacSy® mají zabudovaný praktický kalendář s ukazatelem měsíců a dní, díky čemuž lehko zjistíte datum vakuového uzavření nádoby a datum spotřeby jídla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VAKUOVÉ UCHOVÁVÁNÍ ZDRAVÝCH JÍDEL
 
Nádoby na vaření Zepter jsou patentovaným systémem a geniálním řešením správné přípravy zdravých jídel. Vařením bez přidání vody, pečením bez tuků, a navíc na nízkych teplotách je jídlo zdravější a přitom chutnejší, s obsahem původních vůní, chutí, výživných a biologických hodnot (vitamínů, minerálů, proteinů, mikro a makro stopových prvků), s nižším obsahem kalorií a bez obsahu jakýchkoliv nebezpečných látek. Po dovaření nádobu zakryjte Lexi víčkem a vákuově ji vysátím vzduchu uzavřete. Tak, jako nádoby na vaření Zepter, i Lexi víčka mají různé rozměry s průměrem 16, 20 a 24 cm a jsou vyrobené z potravinově bezpečného materiálu.

JAK TO FUNGUJE: 
Inteligentní, jednoduchý a praktický rotačný disk G má nasledující vlastnosti zobrazené výše v našem obrázku:
A  Ventil – otvor na vložení pumpy VacSy®
 
B  Poloha VACUUM umožní vysátí vzduchu;
 
C  Poloha CLOSE nádobu vákuově uzavře;
 
D  Poloha OPEN uvolní vakuum z nádoby;

- Všechny Víčka VacSy® mají zabudovaný praktický kalendář s UKAZATELEM MESÍCE E a DNE F, díky čemuž snadno zjistíte datum vakuového uzavření nádoby a datum spotřeby jídla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: