Zepter Lotus sprchová hlavice stříbrná

Kód: WTS-001SL
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –8 %
WTS 001SL
3 000 Kč –8 % 2 760 Kč
Skladem

Jaké je tajemství krásné hladké pokožky a hedvábných vlasů po sprchování?

Můžete použít ty nejlepší dostupné kosmetické výrobky, ale výsledky se nemusí dostavit. Voda je podstatou života, ale bohužel ne vždy přichází v nejčistší podobě.
I když je váš zdroj vody čistý, voda pomalu trácí kvalitu v často zkorodovaném vodovodním potrubí a může do ní pronikat toxický kov - olovo. Voda, kterou se pak sprchujeme, obsahuje těžké kovy, fluor, chlor a další chemikálie či nečistoty. Sprchováním je tak možné kontaminovat tělo přes pokožku - největší lidský orgán. Vícenásobný filtrační systém sprchové hlavice Lotus upravuje negativní účinky tvrdé vody. Odstraňuje rez a nečistoty, díky čemuž je voda pro naše tělo čistá, měkká a zdravější. Přídatný vitaminový filtr s obsahem vitaminu C navíc vyživuje naši pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační a revitalizující terapeutická sprchová hlavice Lotus od společnosti ZEPTER přináší patentované sedimentační filtry, které jsou součástí sprchové hlavice, slouží k úpravě teplé i studené vody pro sprchování s úplným odstraněním chlóru (Cl) z vodovodní vody. Filtrace Lotus s volitelnými vitamínovými filtry účinně odstraňuje z vody volný chlór, bakterie a organické látky způsobující kožní problémy. Následně obohacuje vodu o vitamín C a další aktivní složky. To vše zabraňuje dehydrataci pokožky a tím se odstraňují nepříjemné pocity, které se po sprchování mohou dostavovat – svědění, pocit přesušené či podrážděné pokožky nebo podráždění očních spojivek.

Už žádný strach nebo obavy o stav vaší pokožky, vypadávání vlasů či nemoci kůže způsobené kvůli škodlivým účinkům chlóru.

Tato zcela čistá obohacená voda odstraňuje lámavost vlasů, tvorbu lupů, předchází zhoršení kožních problémů, akné, různých typů ekzémů, plísní, kvasinkových infekcí nebo psoriázy. Také tato vysoce kvalitní čistá filtrovaná voda pomáhá a preventivně eliminuje zvýšené riziko rakoviny, a to především rakoviny kůže.

Pamatujte také na to, že v uzavřeném sprchovacím koutě do sebe z chlórované vody vdechujeme nebezpečné aerosoly, které se vypařují z chlóru. Ty potom mají nepříznivé účinky na celý váš dýchací systém. Především pro děti je to velmi nebezpečné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: