Zepter Magic Harmony kompletní set skleniček 24ks

Kód: LS-023
ZDARMAZDARMA 52 250 Kč –9 %
LS 023 1
52 250 Kč –9 % 47 550 Kč
Skladem

Elegance vhodná pro každou příležitost

Magic Harmony je triumfem souladu. Spojením designu a technologie, harmonie elementární krásy ryzí oceli a křišťálového skla. Kolekce Magic Harmony je výrazem našeho nadšení pro ekologičtější, harmonický svět, a připíjí na delší, zdravější a spokojenější život. Krása těchto klenotů určených pro stůl je věčná – držíte-li je v ruce, znamená to, že jste uchopili dokonalost, něco, co povznese vaše smysly k vznešenosti díla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UKÁZKA MODERNÍHO STYLU

24dílná nápojová souprava Magic Harmony z ušlechtilé oceli obsahuje 12 sklenic na červené a bílé víno,
6 úzkých fléten na šampaňské a šumivá vína a 6 sklenic na vodu / whisky. Číše jsou vyrobeny z ekologického křišťálového skla a pohodlně  se drží v ruce. Křišťál umocňuje barvu a vůni červeného a bílého vína a zvýrazňuje také chuť ostatních nápojů. Sklenice neobsahují olovo a mají stejnou rezonanci, pevnost a průhlednost jako nejjemnější křišťál, přičemž mají nižší hmotnost.
Univerzální stopky je možné připevnit ke všem soupravám sklenic a číší. Vyrábí se buď v základní přirozené barvě oceli,
nebo v barvě zlata, která vašim nápojovým sklenkám dodá estetický a vznešený vzhled – viz. galerie.

 

 • KÓD VÝROBKULS-023
 • NÁZEV VÝROBKUSada sklenic Magic Harmony z křištálu a oceli pro 6 osob (24 kusů)
 • HMOTNOST BRUTTO [KG]10.42
 • POUŽITÍNa servírování nápojů
 • HMOTNOST NETTO [KG]9.42
 • VÝROBCEHOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau – Switzerland
 • MATERIÁLSklenky z křišťálového skla se stopkou z nerezové oceli
 • OBSAH6 sklenic na červené víno, v. 22,3 cm, 46 cl, 6 sklenic na bílé víno, v. 21,2, 32 cl, 6 fléten na šampaňské / šumivé víno, v. 24 cm, 22 cl, 6 sklenic na vodu / whisky, v. 10 cm, 47 cl, 18 kovových stopek s mechanizmem jednoduchého upevnění „Click“
 • VYROBENO Vv Itálii
 • ZÁRUKABezplatná 30letá záruka platí na opravy a náhradu všech výrobků vyrobených z vysoce kvalitního kovu Zepter z důvodu vadného materiálu anebo výrobní vady. 24měsíční záruka se vztahuje na náhradu součástí vyrobených z jiných materiálů než je Zepter kov 316L a 304. Tato záruka se však nevztahuje na: estetické změny vzniklé při běžném používání, které nemají vliv na funkčnost výrobku; na poškození způsobená nesprávným používáním výrobku. K uplatnění záruky musí zákazník předložit originální doklad o koupi, proto si doklad pečlivě uchovejte.
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍProhlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které – při správném použití – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: