Zepter Magic Harmony set skleniček na šampaňské, zlacená stopka, 6ks

Kód: LS-023-3-DG
ZDARMAZDARMA 20 250 Kč –5 %
LS 023 3 DG 1
20 250 Kč –5 % 19 040 Kč
Skladem

Nové číše jsou vyrobené z křišťálového skla, z lepší, ekologičtější třídy slitiny křišťálu, která je odolnější vůči usazování vodního kamene, neobsahuje olovo a vyznačuje se stejnou rezonancí, odolností a průhledností jako křišťál, avšak má  nižší hmotnost.

Tvar skleničky prošel určitým zjemněním, aby se zdokonalil pocit elegance při držení v ruce a snížila se její váha, aby se plně projevila chuť a povaha nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto výběrovou řadu Magic Harmony zdobí bohatý estetický efekt – zlacení. Výsledkem kombinace jemné krásy křišťálového skla a elegance těchto pozlacených stopek je kolekce vyznačující se nadčasovou vytříbeností.

Vysoce  kvalitní ocel a ekologické křišťálové sklo vyrobené na základě nejmodernější technologie z nejjemnějších materiálů, je symbolem nepřetržitého úsilí společnosti Zepter International o překračování hranic a dosahování dokonalosti formou slučování protikladných principů.

Nezáleží vůbec na tom, co pijete – s těmito úžasnými nápojovými skleničkami se cítíte neobyčejně, privilegovaně, jako aristokraté...

Žít znamená slavit.

SLOŽENÍ KŘIŠŤÁLOVÉHO SKLA:

Křemík 70 %
Oxid sodný + vápník 18 %
Oxid barnatý 5,5 %
Olovo 0 %
Ostatní 1 %

 

Sada obsahuje 6 číší na champagne – flétny na sekt, objem: 22 cl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: