Zepter MYION RŮŽOVÝ

Kód: ION-02
ZDARMAZDARMA 4 840 Kč –8 %
ION 02
4 840 Kč –8 % 4 450 Kč
Skladem

Inovativní přenosná čistička vzduchu - Váš osobní ionizátor

Myion využívá pokročilou technologii ionizace vzduchu k odstranění škodlivých částic ve vzduchu: PM 2,5, prachu, alergenů a virů.

  • Kompaktní a lehký (25 g), zavěšený na krku jako šperk.
  • Odstraňuje škodlivé částice (2,5 μm), prach, alergeny, bakterie a viry.
  • Produkuje 18 milionů zdraví prospěšných záporných iontů na cm3 (díky technologii vestavěného systému kartáčů z uhlíkových vláken).
  • V okruhu 30 cm vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest.
  • Jednoduchá obsluha jediným tlačítkem.
  • Výdrž 10 hodin a nabíjení přes USB kabel (2-3 hodiny).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýchejte čistý a zdravý vzduch - kamkoli jdete!

Myion je vynikající zařízení pro vytváření bezpečného prostředí kdykoli a při jakékoli příležitosti - ať děláte cokoliv, ať jste kdekoli. Díky jedinečnému vestavěnému systému kartáčů z uhlíkových vláken, Myion produkuje obrovské množství, až 18 milionů záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest. Záporné ionty čistí vzduch magnetickým přitahováním znečišťujících látek, dokud tyto nově vytvořené větší částice nejsou dostatečně obtížné na to, aby zůstaly v naší dýchací zóně.

Kompaktní a lehký: Myion váží pouhých 25 gramů, což vám umožňuje nosit ho, kamkoli jdete. Moderní a elegantní design činí z Myionu jedinečné zařízení, které je praktické a zároveň velmi efektivní.

Výkonný a tichý: Myion má 10-hodinovou výdrž nabíjecí baterie pro poskytnutí ochrany po celý den. Myion se nabíjí USB kabelem připojeným k USB nabíječce <2A nebo k počítači. Doba nabíjení je přibližně 2-3 hodiny. Myion je navržen pro tichý provoz a nedělá žádný hluk.

Bezproblémový a ekonomický: Není nutná údržba filtru, ani jeho výměna. Jednoduché použití pouze jedním tlačítkem ON/OFF.

 

Maximalizace ochrany před viry včetně koronavirů.

Myion, přenosná čistička vzduchu, je při každé příležitosti dokonalým prostředkem v první linii boje proti virům a bakteriím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: