Zepter hrnec objem 2,5 L, průměr 16 cm, výška 12,5 cm

Kód: Z-1625
ZDARMAZDARMA 10 890 Kč –10 %
Z 1625 01
10 890 Kč –10 % 9 800 Kč
Skladem

NYNÍ V JEDINEČNÉ VÁNOČNÍ SLEVĚ!

Nádoba o průměru 16 cm a obsahu 2,5 l je vhodná pro přípravu všech omáček, vajec, těstovin, polévek, luštěnin nebo zeleniny ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zepter vyvinul způsob vaření, kde se pára, uvolněná při vaření, zvedá a kondenzuje v kontaktu s víkem, které je vždy chladnější než nádoba. Kondenzovaná pára zpětně dopadá na vařené potraviny. Tento proces probíhá do té doby, dokud není připravovaný pokrm uvařen a je označován jako vaření v uzavřeném okruhu. Umožňuje zdravou přípravu jídla bez přidání vody a tuku a vždy při nízkých teplotách.
 
DLOUHÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT
Nedávné vědecké publikace poskytují důkaz, že zdravé potraviny jsou jedním z klíčových faktorů, které ovlivňují délku života jedince. To, co jíme a jak jíme, významně ovlivňuje naše zdraví a očekávanou délku života. Zeleninu bychom neměli vařit ve vodě, protože ničí nutriční a biologické hodnoty. Potraviny se nesmí vařit při vysokých teplotách v nebezpečných přepálených tucích, které produkují trans mastné kyseliny a akrolein, což je vysoce toxická hnědá zánětlivá karcinogenní látka, která zůstává v připravené potravě. Udělejte správnou volbu, investujte do zdraví s chutnými a zdravými pokrmy připravenými v nádobí Zepter Masterpiece. Užijte si života a žijte déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: