Zepter Nůž Santoku - Zepter Edition No. 1

Kód: KZE-001
ZDARMAZDARMA 3 110 Kč –5 %
KZE 001 4222
3 110 Kč –5 % 2 950 Kč
Skladem

Nůž Santoku je známý tím, že má velice ostré hrany a neuvěřitelnou schopnost sekat a krájet různé druhy surovin. Nůž s délkou 19 cm je vyroben z vysoce kvalitní čepelkové oceli x46Cr13 a je populární zejména u profesionálních kuchařů. Díky 19 otvorům a stírací liště vedoucí středem čepele se na nůž při krájení suroviny nepřilepí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NŮŽ SANTOKU ZMĚNÍ VAŘENÍ NA UMĚNÍ!
Nůž Santoku, podobně jako sekáček na maso, byl navržen pro pohodlné a bezpečné uchopení během krájení. Tento nůž má jedinečnou kvalitu, funkčnost i design. Pevná a praktická rukojeť, vyrobená z polyoxymethylenu se snadno čistí i udržuje.
 
FELIX® ZEPTER®: NEJVYŠŠÍ KVALITA OVĚŘENÁ TRADICÍ
Při výrobě nejkvalitnějších nožů na světě nezbytná absolutní oddanost kvalitě a tradici, která začíná abrazivním čištěním čepelí a rukojetí, přes vyrovnávání, leštění, leptání, až po čištění ultrazvukem.
 
KVALITA
FELIX ZEPTER používá k výrobě kolekce nožů Edice č. 1 japonskou damašskou 66vrstvou ocel VG 10. Homogenní a kompaktní mikrostruktura oceli zaručuje ohebnost, odolnost vůči zrezivění a vysokou ostrost hran. Během výrobního procesu přísně hlídáme kvalitu každého jednotlivého nože. Dokonalá funkčnost nože závisí na jeho tvaru, jak padne do ruky, na jeho vyváženosti a na síle, kterou musíte vyvinout během řezání

TRADICE
Rodina Felix z německého Solingenu vyrábí příbory od roku 1790. Karl Gustav Felix začínal s výrobou příborů, brzy se však zaměřil zejména na výrobu nožů a v roce 1843 založil firmu Gustav Felix Schneidwarenfabrik. FELIX je firma s tradicí a jeden z nejstarších výrobců nožů na světě. Nože, vyráběné firmou FELIX ZEPTER v Solingenu, patří dnes mezi nejkvalitnější na světě. Každý jeden krok se odvíjí od staletími ověřených znalostí a zkušeností firmy Solingen, od precizní práce, dobré oko, péči a smysl pro detail.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: