Zepter OLIVE nůž na loupání 9 cm

Kód: KSO-010
ZDARMAZDARMA 2 430 Kč –4 %
KSO 010 01
2 430 Kč –4 % 2 310 Kč
Na skladě > 10 ks

Dokonale rovná řezná hrana

Nůž Olive od německé firmy Sollingen je malý, ale výkonný. Je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni pro přesné řezání, loupání a vypeckování ovoce, krájení česneku, pečiva a řady dalších úkonů.
Mnoho kuchařů považuje tento nůž, vedle šéfkuchařského nože, za svůj druhý nejdůležitější nůž. S tímto nejvšestrannějším nožem pro více úkonů budete dokonale ovládat všechny velmi specifické úkoly.
Nízká hmotnost a snadný úchop, spolu s rovnou řeznou hranou nože o délce 9 cm, dělají z nože Olive dokonalé mistrovské dílo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka čepele:9 cm

Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, však zůstává v podstatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.
Nože se navzory pokročilé technologii a kuchyňským přístrojům stále používají pro krájení na plátky a kousky, řezání, sekání a porcování. Bez kvalitního nože si vaření naprosto nedovedeme vůbec představit.

Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu,tzv. Městě čepelí (City of Blades)již od roku 1790a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.

Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceliX50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.

Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: