Zepter OLIVE nůž Santoku 16 cm

Kód: KSO-016
ZDARMAZDARMA 3 430 Kč –4 %
KSO 016 01
3 430 Kč –4 % 3 260 Kč
Na skladě > 10 ks

Význam slova „santoku“, tedy „tři ctnosti“ jasně vysvětluje, k čemu se nůž nejlépe a nejvíce používá. Nůž santoku se používá pro krájení, sekání a drcení různých druhů potravin. Všechny tyto práce vykonává dokonale. Z tohoto důvodu je to jeden z nejčastěji používaných nožů v profesionálních i domácích kuchyních.
Čepel, která je tenčí než u šéfkuchařského nože, umožňuje krájení na velmi tenké plátky, které se vyskytují v mnoha japonských pokrmech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka čepele Olive nože: 16 cm
Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, zůstává v postatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.
Nože se používají pro řezání, sekání, krájení i porcování a bez kvalitního nože si vaření nedovedeme vůbec představit.

Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu,tzv. Městě čepelí (City of Blades)již od roku 1790a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.

Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceliX50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.

Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: