Zepter OLIVE porcovací nůž 21 cm

Kód: KSO-014
ZDARMAZDARMA 3 430 Kč –4 %
KSO 014 01
3 430 Kč –4 % 3 260 Kč
Na skladě > 10 ks

Dokonalý porcovací nůž

Kuchyňský nůž Olive je dokonale technicky vytvořený nástroj s úžasně ostrou hranou a pružnou čepelí pro mistrovské krájení a porcování masa. Na rozdíl od ostatních nožů mají porcovací nože delší a tenčí čepele, které vytvářejí přesné a tenké linie a čistý řez v pečeném masu a drůbeži. Používají se také ke krájení velkých melounů, kořenové zeleniny, velkých dýní a tykví. Jsou vynikající i pro krájení chleba, baget a porcování dortů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka čepele:21 cm

Naše kuchyně jsou velmi často vybaveny špičkovými technologiemi a přístroji. Toustovače, mixéry na přípravu smoothies, vařiče a řada dalších přístrojů nám dennodenně vaření usnadňují. Nůž, jako nejstarší kuchyňský pomocník, zůstává v postatě stále stejným, i když se samozřejmě moderní technologie nevyhnula ani jemu.
Nože se používají pro řezání, sekání, krájení i porcování a bez kvalitního nože si vaření nedovedeme vůbec představit.

Německá firma Felix vyrábí nože v Solingenu,tzv. Městě čepelí (City of Blades)již od roku 1790a dodnes zůstává věrná své přes dvě staletí pokračující tradici. Vyrobit dokonale kovaný nůž Zepter z vysoce kvalitního kusu oceli vyžaduje vykonání více než 45 kroků. Výsledkem je ale bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.

Nože z kolekce Olive Wood jsou vyráběny ručně z jednoho kusu oceliX50 CrMoV15 a po mnoho let si zachovávají svoji vynikající kvalitu, trvanlivost a ostrost zaručující maximální účinnost. Násada nože Olive Wood o menším průměru a s krásným zlatavým zbarvením poskytuje vyváženost stylu a funkčnosti. Umožňuje tak dokonalé uchopení nože i pro drobnější ruce a zajišťuje pevnou přilnavost při provádění řady úkolů.

Olivové dřevo je známé svými antibakteriálními vlastnostmi, díky kterým je tento nůž hygieničtější pro použití. Při malém ošetření násady z olivového dřeva si přírodní dřevo zachová svou strukturu a intenzivní zbarvení i pro nadcházející roky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: