Zepter Oválný griller objem 2,5 L, 30x22 cm, výška 5 cm

Kód: Z-V3025Z
ZDARMAZDARMA 16 640 Kč –9 %
Zepter Oválný griller objem 2,5 L, 30x22 cm, výška 5 cm
16 640 Kč –9 % 14 980 Kč
Skladem

Pro zdravé a chutné grilování potřebujete grilovací pánev z kolekce nádobí Zepter Masterpiece, která je vyrobena z vysoce kvalitní oceli Zepter 316L. Můžete ji používat i venku a perfektně na ní ugrilujete: zeleninu, steaky, ryby i krevety. Jídlo není díky speciálním výčnělkům v kontaktu s tukem, které z něj vytéká. Navíc tyto výčnělky zanechají na povrchu grilovaných jídel velmi jemné otlačeniny - na steacích, rybách, drůbežím mase nebo zelenině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TŘÍVRSTVÁ KONSTRUKCE PRO DOKONALÉ ROZLOŽENÍ TEPLA A ÚŽASNOU CHUŤ GRILOVANÝCH JÍDEL

Grilovací pánev Masterpiece můžete používat na všech typech varných desek, je vhodná i do trouby a je ideální ke grilování drůbežího masa, červeného masa, zeleniny, mořských plodů, brambor a jiných druhů potravin vhodných na grilování. Má akutermické kompaktní dno složené ze 3 vrstev různých kovů.

Jedinečné akutermické kompaktní dno umožňuje hromadění a rychlý přenos tepla. Teplo rychle prochází ze dna do stěn nádoby se stejnou intenzitou, a pak se rovnoměrně rozprostře po celé nádobě. Tato vlastnost umožňuje vaření při nízkých teplotách, snižuje spotřebu energie a výsledkem je zdravější jídlo bez ztráty cenných živin, což se stane, když vaříme při vysokých teplotách nad bodem varu. Dno nádoby udržuje velmi vysoké teploty, aniž by se deformovalo.

ČÍM JE GRILOVACÍ PÁNEV ZEPTER TAK VÝJIMEČNÁ?
Pokroková technologie spolu s krásným designem značí, že každý detail grilovací pánve Zepter je důkladně promyšlený a vyrobený s vysokou precizností. Výsledkem jsou moderní a funkční nádoby pro zdravé vaření. Nádobí Zepter je lídrem na trhu díky těmto 7 vlastnostem:

1. Materiály nejvyšší kvality: Ušlechtilá ocel 316L, použitá na výrobu nádob Zepter Masterpiece, se používá exkluzivně v oborech, kde jsou vysoké nároky na kvalitu: v medicíně na výrobu implantátů, protéz, chirurgických nástrojů; v odvětvích luxusního průmyslu na výrobu hodinek a luxusního zboží. Tento specifický typ oceli je neporézní, během vaření jídlo nepřipálí, neoxiduje, nezadržuje pachy jídel, nezpůsobuje alergie, snadno se čistí, a proto je vhodný na přípravu zdravých výživných jídel. Když přikryjete nádobu na vaření tlakovou poklicí Syncro-Clik®, získáte tlakový hrnec pro rychlé vaření. Dokonalé řešení rychlého vaření zdravých jídel v dnešní uspěchané době.

2. Geniální design: Poklice Zepter dokonale sedne na okraj nádoby, hermeticky ji uzavře a vytvoří uzavřený cyklus vaření, během kterého z nádoby neunikne žádná pára. Tím pádem z nádoby neunikne ani vůně jídel, takže v kuchyni budete mít stále svěží vzduch. Víceúčelová poklice se dá otočená použít také při servírovaní jídel nebo jako podložka pod horké nádoby.

3. Bezpečnost: Díky ergonomicky tvarovaným úchytkám nádob Zepter se nepopálíte, dají se pohodlně uchopit a nezahřejí se.  Jsou vhodné i do trouby, ale v té se úchytky zahřejí, proto je nutná zvýšená opatrnost při manipulaci s nádobou. Další geniální a praktickou vlastností úchytek Zepter je, že na ně jednoduše odložíte poklici.

4. Zdravé vaření při nízkých teplotách: Dno každé nádoby Zepter je vyrobené ze 3 vrstev kovů (indukční, akumulační a vodivé). Hydraulický lis pod tlakem až 2000 tun spojí třívrstvé dno se stěnami nádoby, čímž se zaručí pevnost a kompaktnost. Akutermické kompaktní dno Zepter akumuluje energii z různých typů sporáků, bez ohledu na jejich velikost. Teplo se rychle a rovnoměrně přenese do stěn nádoby a proces vaření probíhá i po snížení intenzity ohřevu. Vaření při nízkých teplotách je ideální, pokud chceme v potravinách zachovat všechny původní živiny a předejít jejich zničení. Tímto způsobem vaření navíc ušetříme až 70 % energie.

5. Nepřilnavá technologie: Technologie Zepter URA je nová revoluční metoda nepřilnavého povrchu bez obsahu škodlivých toxických nátěrů. Díky tomu jsou nádoby Zepter absolutně bezpečné pro přípravu zdravých a chutných jídel.

6. Méně tuku: Výzkumy prokázaly, že vařením v nádobách Zepter se v potravinách zachová až o 72 % více vitamínu A, o 252 % více vápníku, o 336 % více fosforu a o 83 % více železa. Během smažení v nádobách Zepter se z masa uvolňují přirozené tuky, a proto již není nutné přidávat další tuky či oleje. Zjistilo se, že telecí maso obsahuje o 67 % méně tuku, když jej připravíte na grilovací pánvi Zepter, u kuřecího masa byl obsah tuku nižší o 51 %. To je dobrá zpráva pro osoby se zvýšeným cholesterolem. Je to dobrá zpráva i pro osoby s vyším rizikem onemocnění rakovinou, protože až 62 % všech rakovinových onemocnění (rakovina prsu, tlustého střeva, prostaty, ledvin) je způsobených stravou bohatou na tuky, obezitou a nesprávnou přípravou jídel s přidáním tuků, soli a z nekvalitních surovin.

7. Kontrola teploty:  Na termokontrolu Zepter nastavíte jednoduše a rychle, pouhým stiskem tlačítka, potřebnou teplotu a čas vaření. Získáte tím spoustu volného času, který můžete využít na své záliby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: