Zepter Prince set pohárů na víno, zlacené, 6ks

Kód: LS-170-2-DG
ZDARMAZDARMA 21 280 Kč –7 %
LS 170 2 DG
21 280 Kč –7 % 19 580 Kč
Skladem

Široká škála použití soupravy Prince bude vždy ovlivněna vaším stylem a vkusem. Ušlechtilá ocel té nejvyšší kvality Zepter je lemována zlatým dekorem a propůjčuje sadě nezaměnitelný prvek prvotřídní kvality a stylu. Takže ať se jedná o jakoukoli událost, váš vytříbený vkus zasáhne prostě každého.

Souprava Prince doplňuje váš osobní cit a vkus o kvalitu a vzácnost značky Zepter. Vysoce leštěná ušlechtilá ocel se zlatým lemem.

Složení soupravy:

POHÁR NA VÍNO, 6 ks
výška: 135 mm, objem: 170 ml
tloušťka: pohár 1 mm - základna 2 mm

šířka zlatého dekoru:
pohár 14 mm – základna 10 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

UDRŽUJE TEPLOTU VAŠICH NÁPOJŮ

Souprava Prince je určena pro všechny druhy nápojů a pro každou příležitost – ať už se jedná o každodenní jídlo v kruhu rodiny nebo o formální společenskou oslavu. Díky velmi kvalitnímu materiálu váš nápoj nezmění svou kvalitu, často ovlivněnou světlem či vnější teplotou. Nejmodernější technologie používaná při výrobě těchto sklenic je vysoce uznávána po celém světě. Exkluzivní, krásný a nadčasový design soupravy vkusně doladí každý interiér. Sklenice jsou neprůhledné, takže nikdo kromě vás neuvidí, kolik nápoje vám ve sklenici zbylo. Každý kus je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli (CrNi 18/10).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: