Zepter Set filtrů k TherapyAir iOn na 1 rok 5ks

Kód: PWC-570-49
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –4 %
PWC 570 49
3 000 Kč –4 % 2 880 Kč
Skladem

NÁHRADNÍ FILTRY DO PŘÍSTROJE TherapyAir iOn od společnosti Zepter!

SNADNÁ VÝMĚNA.

 

Chraňte sebe i svou rodinu s přístrojem TherapyAir iOn se špičkovým systémem čištění vzduchu pomocí pěti filtrů, který vám dodá čistý a zdravý vzduch.

Našimi jedinečnými filtry nepronikne žádná škodlivá látka, pouze dokonale vyčištěný vzduch.

SADA ORIGINÁLNÍCH NÁHRADNÍCH FILTRŮ PRO ČISTIČKU VZDUCHU ZEPTER THERAPY AIR® ION OBSAHUJE : 
 2 antibakteriální filtry, 1 HEPA filtr, 1 antialergický filtr a 1 filtr s aktivním uhlím.

Výměna filtrů přístroje TherapyAir iOn je velmi jednoduchá a doporučuje se jednou za rok.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁME: FILTRY THERAPYAIR iOn

Přístroj Therapy Air iOn od firmy Zepter je ideálním řešení pro zachování čistého, bezpečného a zdravého prostředí doma i na pracovišti.

Obsah znečišťujících látek ve vzduchu, prašnost, teplota a vlhkost mohou nyní být pod kontrolou doma, v kancelářích, ve školách, v nemocnicích, v lékárnách, čekárnách, v továrnách, hotelech, ve fitness centrech, v restauracích, zkrátka všude, kde je znečištěný vzduch. Všude, kde se dýchá, má své místo Therapy Air. Naše průkopnická technologie založená na pěti filtrech vytváří přibližně 220.000 záporně nabitých iontů na metr krychlový, což odpovídá množství iontů naměřenému v nejzdravějších prostředích na Zemi.

 

Přístroj obsahuje tyto filtry:

1. ANTISTATICKÝ FILTR: odstraňuje větší částice prachu, plísní, vlasy, lupy a zvířecí srst.

2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: odstraňuje zbývající drobné částice prachu, bakterie větší než 1 mikron a pyly a současně chrání sousední HEPA filtr.

3. HEPA-FILTR: likviduje nejdrobnější prachové částečky a tabákový kouř, zatímco antibakteriální thiabenzadol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, spóry plísní a jiné zárodky, čímž předchází riziku infekce.

4. ANTIALERGICKÝ FILTR: obsahuje směs stříbra, minerálu apatitu a antibakteriálního činidla, která je mimořádně účinná při potírání bakterie legionelly, jež ohrožuje zejména malé děti. Filtr obsahuje také extrakt z listů jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), který se s úspěchem používá při astmatu, plicních chorobách a potížích krevního oběhu a k odstraňování příčin alergií, chřipkových virů a bakterií.

5. FILTR S AKTIVNÍM UHLÍM: díky vysoké absorpční schopnosti odstraňuje nepříjemné pachy z vaření, toxické plyny a další příčiny zápachu.

 

DOPORUČUJEME :)

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
KI Avatar autora | 22.9.2022
Rychlé dodání, rozumná cena.