Zepter TLAKOVÁ POKLICE SYNCRO-CLIK A NÁDOBA 20 CM, OBJEM 5,0 L

Kód: BC-SYNCRO
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 24 660 Kč –22 %
Snímek obrazovky 2024 03 19 v 13.19.09
24 660 Kč –22 % 18 990 Kč
Skladem

SET TLAKOVÁ POKLICE SYNCO-CLIK A NÁDOBA 20 CM, OBJEM 5,0 L

Výhodný set obsahuje:

  • Tlaková poklice Syncro-Clik, průměr 20 cm
  • Nádoba s poklicí, průměr 20 cm, objem 5 l
  • Set 2 Zepter kuchynských nožů
  • Čistící prostředek CleanSy
  • Kuchařka Gourmet

Tlaková poklice Syncro-Clik má ještě více bezpečnostních funkcí a dokáže změnit vaše nádoby Zepter Masterpiece na funkční tlakový systém vaření zdravých jídel.

Snižuje dobu vaření až o 80 %, přičemž ochrání výživné, biologické a organoleptické hodnoty potravin. Tato tlaková poklice byla speciálně navržena pro nádoby Zepter, má jednu úchytku, díky které se pohodlně uchopí a jednoduše ovládá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ JSOU NÁDOBY MASTERPIECE S POKLIČKOU SYNCRO-CLIK VOLBOU ČÍSLO JEDNA?

1. VYSOCE KVALITNÍ KOV

Ušlechtilá ocel 316L, použitá k výrobě nádob Zepter Masterpiece, se používá exkluzivně v oborech, kde jsou vysoké nároky na kvalitu: v medicíně pro výrobu implantátů, protéz, chirurgických nástrojů; v odvětvích luxusního průmyslu na výrobu hodinek a luxusního zboží. Tento specifický typ oceli je neporézní, během vaření jídlo nepřipálí, neoxiduje, nezadržuje pachy jídel, nezpůsobuje alergie, snadno se čistí, a proto je vhodný pro přípravu zdravých výživných jídel. Když přikryjete nádobu na vaření tlakovou poklicí Syncro-Clik®, získáte tlakový hrnec pro rychlé vaření. Dokonalé řešení rychlého vaření zdravých jídel v dnešní uspěchané době.

2. INOVATIVNÍ DESIGN

Poklice Zepter dokonale sedne na okraj nádoby, hermeticky ji uzavře a vytvoří uzavřený cyklus vaření, během kterého z nádoby neunikne žádná pára. Tím pádem z nádoby neunikne ani vůně jídel, takže v kuchyni budete mít stále svěží vzduch. Víceúčelová poklice se dá otočená použít i při servírování jídel nebo jako podložka pod horké nádoby.

3. BEZPEČNOST

Díky ergonomicky tvarovaným úchytům nádob Zepter se nespálíte, dají se pohodlně uchopit a nezahřejí se. Jsou vhodné i do trouby, ale v té se úchyty zahřejí, proto je nutná zvýšená opatrnost při manipulaci s nádobou. Další geniální a praktickou vlastností úchytek Zepter je, že na ně jednoduše odložíte poklici.

4. ZDRAVÉ VAŘENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Dno každé nádoby Zepter je vyrobeno ze 3 vrstev kovů (indukční, akumulační a vodivé). Hydraulický lis pod tlakem až 2000 tun spojí třívrstvé dno se stěnami nádoby, čímž se zaručí pevnost a kompaktnost. Akutermické kompaktní dno Zepter akumuluje energii z různých typů sporáků, bez ohledu na jejich velikost. Teplo se rychle a rovnoměrně přenese do stěn nádoby a proces vaření probíhá i po snížení intenzity ohřevu. Vaření při nízkých teplotách je ideální, pokud chcete v potravinách zachovat všechny původní živiny a předejít jejich zničení přliš vysokou teplotou. Tímto způsobem vaření navíc ušetříte až 80 % energie.

5. TECHNOLOGIE NEPŘILNAVÝCH POVRCHŮ - URA

Technologie URA Zepter je nová revoluční technologie, která zajišťuje nepřilnavost kovového povrchu dna nádoby. Absence škodlivých a toxických látek činí ZEPTER nádoby zcela bezpečnými pro přípravu zdravých a chutných jídel.

6. MÉNĚ TUKU

Výzkumy prokázaly, že vařením v nádobách Zepter se v potravinách zachová až o 72 % více vitamínu A, o 252 % více vápníku, o 336 % více fosforu ao 83 % více železa. Během smažení v nádobách Zepter se z masa uvolňují přirozené tuky, a proto již není nutné přidávat další tuky, či oleje. Zjistilo se, že telecí maso obsahuje o 67 % méně tuku, když ho připravíte na grilovací pánvi Zepter, u kuřecího masa byl obsah tuku nižší o 51 %. To je dobrá zpráva pro osoby se zvýšeným cholesterolem. Je to dobrá zpráva i pro osoby s vyšším rizikem onemocnění rakovinou, protože až 62 % všech rakovinných onemocnění (rakovina prsu, tlustého střeva, prostaty, ledvin) je způsobeno stravou bohatou na tuky, obezitou a nesprávnou přípravou jídel s přidáním tuků, soli az nekvalitních surovin.

7. REGULACE TEPLOTY

Na termokontrolu Zepter nastavíte jednoduše a rychle, pouhým stisknutím tlačítka, potřebnou teplotu a dobu vaření. Získáte tím spoustu volného času, který můžete využít na své záliby.

 

Představte si, kolik volného času můžete ušetřit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: