Zepter Vacsy Univerzální poklice 8-16cm

Kód: VS-014-16
790 Kč –2 %
VS 014 16 01
790 Kč –2 % 770 Kč
Skladem

Univerzální víčka jsou kompatibilní s patentovanými nádobami VacSy® a také různými běžnými nádobami . Vakuovým uskladněním ochráníte už otevřené džemy, okurky a omáčky a zároveň prodloužíte jejich trvanlivost a zachováte jejich chuť. Víčka na uzavření polévek, masa v omáčce, rajčatové šťávy, ovocných salátů, mléčných a ovocných nápojů jsou k dispozici ve dvou rozměrech. Malé víčko je určeno na nádoby s průměrem 4-8 cm a větší na průměr nádob 8-16 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽÍVÁNÍM UNIVERZÁLNÍCH VAKUOVÝCH VÍČEK VACSY® CHRÁNÍTE JÍDLO, ŠETŘÍTE PENÍZE, ČAS A POMÁHÁTE ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
 
Podle zdrojů OSN se až třetina z celkového objemu potravin, vyrobených ve světě vyhodí. Takže, pokud už vás nebaví vyhazovat jídlo jen proto, že ztratilo svoji původní čerstvost, anebo když hledáte ekologické náhrady alobalů či balících fólií, vyberte si Univerzální víčka VacSy®. Jsou vhodná na různé běžně dostupné nádoby, ve kterých vytvoří vzduchotěsné a vodotěsné prostředí, čímž zachovají čerstvost jídel a předejdou plýtvání potravinami. Dají se opakovaně používat a dokonale nahradí alobal a jiné typy balících fólií, které je třeba po každém použití vyhodit.

JAK TO FUNGUJE: 
Inteligentní, jednoduchý a praktický rotační disk G má následující vlastnosti zobrazené na obrázku výše:
 

A  Ventil -otvor na vložení VacSy® pumpy;
 
B  Poloha VACUUM umožní vysátí vzduchu;
 
C Poloha CLOSE nádobu vakuově uzavře;
 
D  Poloha OPEN uvolní vakuum z nádoby;

- Všechna Víčka VacSy® mají zabudovaný praktický kalendář s UKAZATELEM MĚSÍCE E a DNE F,  díky čemuž snadno zjistíte datum vakuového uzavření nádoby a datum nutné spotřeby jídla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: