Zepter Vacsy Family Set 11ks

Kód: VS-170B
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 26 410 Kč –5 %
Snímek obrazovky 2024 02 26 v 10.58.53
26 410 Kč –5 % 24 830 Kč
Skladem

11dílný VacSy Family set do domácností a pro profesionály je určen na ochranu jídel a potravin před působením bakterií, plísní či kvasinek.

VacSy pumpa vysaje ze speciálních skleněných nádob nadbytečný vzduch a vytvoří v nich vakuum. Jídlo tak vydrží čerstvé a zdravé až pětkrát déle než při běžném skladování v lednici, přičemž si zachová přirozenou chuť a živiny. Na rozdíl od Standard setu obsahuje navíc sadu fólií a svářečku sáčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINÝ PŘIROZENÝ ZPŮSOB OCHRANY POTRAVIN
 
S pomocí všestranného VacSy Family setu vydrží ovoce a zelenina čerstvé až 21 dní, přičemž si zachová původní obsah vitamínů. Sýry vydrží čerstvé až 60 dní a všechny ostatní potraviny vydrží až pětkrát déle než při skladování v běžných kuchyňských nádobách. Důležitým vybavením pro profesionální kuchaře i běžnou domácnost je vakuová pumpa VacSy, která ze skleněných nádob vysaje nadbytečný vzduch, čímž zpomalí proces kažení potravin, šetří peníze, ale hlavně chrání vaše zdraví.
 
Vakuově uchovávané jídlo zůstane čerstvé, s obsahem původních živin a chutí. Maso a drůbež zabalené vakuovým systémem před zmražením se mrazem nespálí, ale prodlouží si životnost. Naše vakuová svářečka má i jiná všestranná použití – vakuově ochrání šperky před tvorbou skvrn nebo  dokumenty před vlhkostí. Systém VacSy vakuově uchová čerstvá i vařená jídla a to buď přímo v nádobách, lahvích a fóliích VacSy nebo v nádobách na vaření Zepter Masterpiece.
Family set obsahuje také sadu fólií a svářečku na fólie a představuje plně automatizovaný systém vakuového balení potravin pro vaše maximální pohodlí.

ZDRAVÉ, ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ UCHOVÁVÁNÍ JÍDEL
Rozličné metody uchovávání potravin představují různá zdravotní rizika a poškozují kvalitu potravin. Slazení, solení, mražení, uzení, konzervování či nakládání potravin má prokazatelně negativní účinky na zdraví. Skladování potravin s pomocí VacSy je přirozenou a bezpečnou alternativou, přičemž si jídlo zachová původní chuť, obsah vitaminů a organoleptických vlastností. Jídla, která konzumujete v průběhu dne jsou déle čerstvá, zdravá a šťavnatá. A protože systém VacSy předchází kažení jídel, snadněji si dopředu naplánujete svůj jídelní lístek a také si nakoupíte potraviny ve větším množství, díky čemuž ušetříte čas i peníze při nakupování.
 
VÝHODY VACSY
Zdravý: zachovává vitamíny a živiny;
- Přirozený: bez přidaných látek;
- Efektivní: jídlo vydrží 3-5krát déle;
- Ekonomický: už žádné plýtvání
Vařte méně často a přesto si vychutnávejte zdravé pokrmy.
Delší život pro vaše potraviny, zdravější život pro Vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: