Zepter Vacsy svářečka

Kód: VS-S
ZDARMAZDARMA 10 640 Kč –6 %
VS S 3800
10 640 Kč –6 % 9 900 Kč
Skladem

Vakuová svářečka sáčků VacSy v kompaktním designu je určená na ochranu a uchování různých druhů potravin.

Adaptér, který je součástí svářečky, přemění svářecí jednotku na vakuovou pumpu, která je kompatibilní s nádobami VacSy, s univerzálními víčky a uzávěry na dózy.

Vestavěné světelné senzory ochrání přístroj před zatečením tekutiny při vakuování potravin s obsahem vody.

 

Díky senzorům tepla a nízké spotřebě energie je svářečka velmi úsporná a bezpečná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AŽ PĚTINÁSOBNĚ PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST A ČERSTVOST POTRAVIN
Pokročilá technologie, vysocekvalitní materiál a moderní design  jsou vlastnosti, které dělají ze svářečky VacSy jedničku ve své třídě. Tento průlomový systém vysaje vzduch a vlhkost ze sáčků ze speciální pevné fólie, přičemž zachová a ochrání přirozenou chuť potravin. Uzavřete hotové jídlo do fólie pomocí svářečky VacSy, jídlo dejte do mrazničky a v průběhu týdne si ho kdykoliv ohřejte. Můžete tak zamrazit i maso, ryby, zeleninu, keksy či koláče, které běžně skladujete ve spíži.
 
Svářečka VacSy nejen pětinásobně prodlouží životnost vašich potravin, ale ušetří i vaše peníze, protože nemusíte vyhazovat zkažená, plesnivá či přemražená jídla. Lehko použitelná svářečka má srozumitelný kontrolní panel a moderní design, který vám ušetří místo na kuchyňské lince. Svářečka je použitelná i mimo kuchyni – vakuově v ní zabalíte dokumenty, led na kempování a šperky ochráníte před tvorbou tmavých skvrn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: