Zepter ČOČKY HYPERLIGHT OPTICS - UNIVERZÁLNÍ

Kód: BHO-SET-I/O
ZDARMAZDARMA 11 180 Kč –7 %
THE SET O
11 180 Kč –7 % 10 290 Kč
Skladem

Čočky Hyperlight Optics o průměru 70 mm lze upravit a přizpůsobit na velikost, která vyhovuje většině rámů dostupných na trhu.

Jejich univerzální využití oceníte jak venku (filtrují nežádoucí UV záření) tak uvnitř (odstraňují modré světlo).

 

Čočky Hyperlight Optics redukují nebezpečné UV záření a modré světlo vydávané jakýmkoli světelným zdrojem a poskytují aktivní světelnou terapii, která povzbuzuje celé tělo.

Čočky Hyperlight Optics optimalizují intenzitu světla na úroveň, která je nejvhodnější pro funkci mozku a očí, čímž bojují proti digitálnímu namáhání očí, poruchám spánku a všem dalším zdravotním rizikům spojeným s dlouhodobým nadměrným vystavením škodlivému umělému světlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čočky Hyperlight Optics s jedinečnými vlastnostmi a špičkovou kvalitou, jsou vyrobeny švýcarskou technologií a navrženy pro vaše lepší zdraví, lepší kognitivní schopnosti, lepší vzhled a lepší kvalitu života. Čočky Hyperlight Optics o průměru 70 mm lze upravit a přizpůsobit na velikost, která vyhovuje většině rámů dostupných na trhu.

Charakteristické vlastnosti brýlí Zepter Hyperlight Eyewear:

  • Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektrum viditelného zeleného, ​​žlutého, oranžového a červeného světla.
  • Přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí (a navozují tak relaxaci). Při přeměně UV záření a vysoce energetického modrého světla dochází k jeho optimalizaci podle přirozené citlivosti očí.
  • Umožňují ostřejší vidění.
  • Optimalizují funkce mozku (harmonizují signály EEG).
  • Regulují činnost neuroendokrinního systému; zvyšují hladinu serotoninu a regulují poměr serotoninu a melatoninu (který zmírňuje depresi a nespavost).
  • Ovlivňují tělesné hodiny - cirkadiánní rytmus (regulují krevní tlak a tělesnou teplotu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: