Zepter Vacsy vakuová pumpa

Kód: VB-P
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 4 380 Kč –5 %
Snímek obrazovky 2024 02 13 v 13.53.56
4 380 Kč –5 % 4 160 Kč
Skladem

Tato novinka je kompatibilní se všemi původními produkty VacSy (červeno-šedé, oranžové, zelené, atd.)

 

Hlavní součástí systému vakuového balení a uchovávání potravin je vakuová pumpa VacSy, která z nádob vysaje vzduch i nečistoty.

Lehko použitelný a všestranný vakuový systém umožňuje kombinaci nádob VacSy s výrobky z řady Zepter Masterpiece, ale i s jinými nádobami na trhu.

Bezdrátová mobilní technologie Vacsy umožňuje jednoduché a praktické používání - KDEKOLIV A KDYKOLIV!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vakuová pumpa tvoří srdce systému VacSy® společnosti Zepter, který odsává vzduch a nečistoty z nádob na potraviny. Uživatelsky přívětivý a všestranný vakuový systém, který lze kombinovat s nádobami VacSy®, produkty z řady nádobí Zepter Masterpiece Cookware a také mnoha komerčními nádobami. Pomocí chytré bezdrátové technologie vám pumpa VacSy® přináší výhody mobilní a snadné manipulace – kdykoli a kdekoli.

5x delší čerstvost potravin: Stejně jako její předchůdce, Vacsy Pump Deluxe odstraňuje vzduch z nádob, aby se zachovala chuť, čerstvost a trvanlivost potravin. Uchovávejte své syrové dobroty a hotová jídla v nejlepším stavu až 5krát déle než v tradičních ledničkách.

Bezkonkurenční všestrannost: Vakuujte čerstvé nebo připravené potraviny a nápoje přímo do nádob VacSy®, lahví, sáčků nebo nádobí Zepter. Zažijte pohodlí při uchovávání vašich kulinářských výtvorů organizovaným, bez nepořádku a rozmanitým způsobem.

Pozoruhodná účinnost: Vacsy Pump Deluxe je navržena pro profesionální i domácí použití. Ať už jste zkušený kuchař nebo domácí kuchař, tento patentovaný vakuový systém je vaším dokonalým nástrojem pro uchování potravin zdravým způsobem.

 

PUMPUJTE A KONZERVUJTE S VACSY®

VacSy® je nejrychlejší, nejvýkonnější a nejuniverzálnější vakuový systém na uchovávání potravin na světě. Inovativní vakuová pumpa je malá, ale extrémně výkonná a odstraňuje vzduch z nádob a uchovává chuť a čerstvost potravin až 5x déle než v běžných podmínkách chladničky.

Hlavní vlastnosti produktu


Prodloužená životnost baterie: Naše vestavěná dobíjecí baterie vydrží přibližně 1,5 hodiny nepřetržitého používání. V pohotovostním režimu vydrží nabitý asi 35 dní!


Kompaktní a lehký: Vacsy® Pump Deluxe je menší, lehčí a pohodlnější k použití než jeho předchůdce. Jeho snadnou manipulaci a snadné skladování si zamilujete.

Tichý provoz: Vacsy® Pump Deluxe pracuje tiše, díky čemuž je vaše kuchyně klidným útočištěm.


Chytrý indikátor: Červené světlo signalizuje konec procesu vysávání, zatímco modré světlo ukazuje stav baterie.


Bezdrátová svoboda: Díky chytré bezdrátové technologii zažijete pohodlí mobilního telefonu a snadné ovládání kdekoli a kdykoli.

Kompatibilní se všemi nádobami Zepter VacSy®.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: