Zepter hrnec objem 4,2 L, průměr 20 cm, výška 13,5 cm

Kód: Z-2042
ZDARMAZDARMA 12 400 Kč –10 %
Z 2042 01
12 400 Kč –10 % 11 160 Kč
Skladem

Na nádobu o objemu 4,2 litru je poskytována 30letá záruka. Navíc si s její pomocí prodloužíte život, protože snížíte svůj energetický příjem až o 1 500 kalorií týdně. Vyměňte své nekvalitní nádoby za kvalitu Zepter a užívejte si zdravá jídla s celou rodinou. Jedinečný proces vaření v nádobách z vysoce kvalitní oceli je tak dokonalý, že proniká jídlem rovnoměrně ze všech stran, čímž umožní vaření ve vlastní šťávě a bez přidání vody, olejů či tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KVALITNÍ MATERIÁLY + SYSTÉM ZDRAVÉHO VAŘENÍ = DELŠÍ ŽIVOT
 
Nikdo by neměl riskovat své zdraví konzumací toxických karcinogenních jídel bez obsahu živin jen proto, že při vaření používá nekvalitní nádoby a pánve. Řešením jsou nádoby na vaření Zepter Masterpiece Cookware. Vařte a jezte zdravá jídla a žijte delší a produktivnější život. Hluboké nádoby Zepter jsou vhodné na přípravu široké škály jídel včetně těstovin, polévek, gulášů, dušeného masa, atd.

Pokroková technologie Zepter spolu s nejlepšími a nejdražšími materiály jsou zárukou zachování vitamínů, minerálů a proteinů v jídle. Přirozená chuť i vůně potravin jsou dalším atributem zdravých a chutných jídel připravených v nádobách Zepter. Navíc neplýtváte jídlem, objem jídla se nezmenší, nepřilepí se ke dnu nádoby, nepřipálí se, neobsahuje toxické tuky, akrolein a není karcinogenní. Navíc jídlo i lépe vypadá, protože si zachová původní barvu, tvar a strukturu.

KVALITNÍ MATERIÁLY: Nekvalitní nádoby na vaření jsou největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžněji používanými materiály jsou keramika, sklo, hliník, teflon, nepříliš kvalitní  ocel, smalt a nátěry nepřilnavých povrchů. Tyto materiály často podléhají oxidaci a rezavění; nádoby z těchto materiálů mívají tenkou konstrukci a výsledkem je připalování jídel.  Studie prokázaly, že nepřilnavé nátěry a jim podobné materiály nanášené lepením mají karcinogenní účinky. Nádoby Zepter neobsahují žádné škodlivé materiály ani nepřilnavé nátěry, jejich nepřilnavý povrch se vyrábí speciální technologií, která mění strukturu kovu, a která je zcela bezpečná pro vaše zdraví. Hluboké nádoby Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní Zepter oceli 316L, jejíž výroba je až o 50 % dražší než výroba nerezové oceli 18/10, a která je mimořádně cenná a výjimečně odolná. Tento bezkonkurenční kov je ekologický, nezničitelný, odolnější vůči fyzickému a chemickému poškození a absolutně odolný vůči korozi.

Ocel 316L je neporézní, nepřipaluje jídla, nezadržuje pachy jídel a nemění barvu. Je absolutně neutrální, nezpůsobuje alergie, jednoduše se používá, čistí a udržuje. Tento materiál se používá exkluzívně v oborech, kde jsou vysoké nároky na kvalitu: v medicíně na výrobu implantátů, protéz, chirurgických nástrojů; v odvětvích luxusního průmyslu na výrobu exkluzívních hodinek, aut a jachet. Vysoce kvalitní ocel Zepter 316L je ideální a jedinou volbou pro přípravu zdravých jídel, pro lepší a delší život.

Patentované akutermické kompaktní dno Zepter je jádrem unikátního způsobu přípravy zdravých jídel, při kterém ušetříte až 70 % celkové spotřeby energie. Hydraulický lis pod tlakem až 2000 tun spojí dno se stěnami nádoby (bez lepení či pájení), čímž se zaručí kompaktnost a nezničitelnost. Rádiový digitální termokontrol Zepter se postará o plně automatizovaný proces vaření od začátku až do konce.
 
Nádoby na vaření Zepter ušetří až 50 % vašeho času, 70 % nákladů na energie, 30 % až 50 % investic do potravin, které během vaření nezmenší svůj objem, neztratí výživné látky, a co je nejdůležitější, chrání vaše zdraví.
 
SYSTÉM ZDRAVÉHO VAŘENÍ: Zepter vyvinul takový proces vaření, při kterém pára vystupuje z jídla nahoru, při kontaktu s chladnější poklicí zkondenzuje a stéká zpět do nádoby. Tento proces nazýváme tzv. uzavřeným cyklem Zepter a probíhá až do doby, než se jídlo zcela uvaří.  Je zárukou přípravy zdravých jídel bez přidání vody, tuků a vždy při nízkých teplotách.
Výzkumy prokázaly, že vařením v nádobách Zepter se v potravinách zachová až o 72 % více vitamínu A, o 252 % více vápníku, o 336 % více fosforu a o 83 % více železa. Zjistilo se, že telecí maso obsahuje o 67 % méně tuku, když jej připravíte na grilovací pánvi Zepter, u kuřecího masa byl obsah tuku nižší o 51 %. To je dobrá zpráva pro osoby se zvýšeným cholesterolem. Je to dobrá zpráva i pro osoby se zvýšeným rizikem onemocnění rakovinou, protože až 62 % všech rakovinových onemocnění je způsobených stravou bohatou na tuky, obezitou a nesprávnou přípravou jídel s přidáním tuků, soli a z nekvalitních surovin.
 
DELŠÍ ŽIVOT: Moderní vědecké výzkumy poskytují důkazy o tom, že zdravá strava je klíčovým faktorem ovlivňujícím délku života jednotlivců tím, že působí na délku telomer (koncové části chromozomů). Kratší telomery souvisí s vyšší nemocností a nízkým stupněm přežití. To, co jíme a kolik toho sníme, výrazně ovlivňuje naše telomery, zdraví i délku života.
 
Je zbytečné vařit zeleninu ve vodě, která ničí výživné látky a snižuje biologické hodnoty potravin. Nemáte důvod smažit jídlo při vysokých teplotách, v nebezpečných přepálených tucích, které produkují transmastné kyseliny a akrolein - extrémně toxickou, hořlavou a karcinogenní látku hnědé barvy, která zůstává ve vašem jídle. Učiňte správné rozhodnutí a investujte do svého zdraví s nádobami Zepter Masterpiece Cookware a užívejte si produktivnější a delší život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: