Zepter hrnec objem 5 L, průměr 20 cm, výška 16,3 cm

Kód: Z-2050
ZDARMAZDARMA 12 800 Kč –10 %
Z 2050 01
12 800 Kč –10 % 11 520 Kč
Skladem

Užijte si zdravé vaření s nádobami Zepter z kvalitní oceli.

Příprava drůbeže, masa, pečeně, rýže, těstovin, rizota, zeleniny, polévek, brambor a luštěnin se stane tím nejlepším zážitkem.

Nádoba o průměru 20 cm, výšce 17 cm má objem 5 litrů.

Vařte zdravě, lehce a jako profesionál s kvalitním nádobím ZEPTER.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZDRAVÉ VAŘENÍ = ZDRAVÝ ŽIVOT
Nikdo by neměl ohrožovat svůj život nesprávným vařením, toxickými a karcinogenními produkty, které vznikají při smažení v oleji nebo tucích. Špatná kvalita pokrmů je výsledkem použití nekvalitních surovin, pánví s toxickým povrchem nebo nádobí z nekvalitních materiálů, které ulpívá na pokrmech vařených bez vody. Jediným řešením je Zepter Masterpiece Kitchenware. Připravte si zdravé jídlo, vychutnejte si zdravé pokrmy, žijte delší a zdravější život.
Hluboká pánev Zepter Masterpiece je ideální pro přípravu široké škály pokrmů, včetně těstovin, polévek, kari, dušeného masa, zeleniny a dalších.
 
TECHNOLOGIE NÁDOBÍ ZEPTER
Technologie společnosti Zepter spočívá v použití těch nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují zachování vitamínů, minerálů a bílkovin v potravinách, zatímco jejich přirozená chuť a vůně jsou rozvinuty zdravým a přirozeným způsobem. Kromě toho se potraviny nelepí na pánev, nepřipalují a neobsahují toxické tuky, akrolein a karcinogeny. Potraviny také vypadají dobře, protože jejich barva, tvar a textura jsou zachovány.

ZEPTER KOV
Špatné nekvalitní nádobí je největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžnější materiály používané při výrobě běžných jídel jsou keramika, sklo, hliník, lehká ocel a smalt. Tyto materiály často oxidují a snadno se na nich vytváří rez; potraviny se snadno připalují. Výzkum ukázal, že hlavním zdrojem karcinogenů jsou materiály, které se používají při lepení. Zepter nabízí nádobí, které neobsahuje žádné škodlivé materiály nebo nátěry. Při jejich výrobě se používají speciální technologie, které mění strukturu kovu a nádoby jsou naprosto bezpečné pro vaše zdraví. Hluboké pánve Zepter Masterpiece jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu 316L Zepter, který ve srovnání s nerezovou ocelí 18/10,  je výjimečným, cennějším a extrémně odolným materiálem. Tento kov je šetrný k životnímu prostředí, nezničitelný, odolnější vůči fyzikálním a chemickým vlivům a zcela odolný vůči korozi.
Kov 316L není porézní kov, jídlo se na něj nelepí, nádobí nezachovává pachy potravin a nemění barvu. Kromě toho je nádobí tak neutrální, jak je to možné, nezpůsobuje alergie, a je velmi snadno použitelné, snadno se čistí a umývá. Kov 316L se používá výhradně v těch odvětvích, kde je vysoká kvalita oceňována: v medicíně, na tělové implantáty, protézy, chirurgické nástroje; v průmyslu luxusního zboží, například pro výrobu exkluzivních hodinek, automobilů a jachet. Vynikající kov 316L značky Zepter je ideální a jedinou volbou pro zdravé vaření, pro lepší a delší životnost nádobí.

TERMOAKUMULAČNÍ DNO
Patentované termoakumulační kompaktní dno, srdce systému Zepter, které je základem pro vaření zdravých potravin, vám zaručuje úsporu až 70% na spotřebě energie. K tělu nádoby se připojuje pomocí lisu, který lisuje až 2 000 tun (bez lepení nebo pájení), což činí dno kompaktní a nezničitelné.
Termokontrol od firmy Zepter umožňuje plně automatizovat proces vaření od začátku až do konce.
 
Zepter vám ušetří až 50 % času, až 70 % peněz, které zaplatíte za elektřinu, od 30% do 50% úspor na potravinách, které se přestanou smažit a ztratí nutriční hodnotu. Ale především Zepter ochrání vaše zdraví.

JEDINEČNÝ PROCES PŘÍPRAVY
Zepter vyvinul proces vaření, ve kterém se kapalina obsažená v surovinách promění v páru a stoupá nahoru, kondenzuje při kontaktu s víkem, které je vždy chladnější než zbytek nádobí, a odkapává na jídlo. Proces je pomalý, dokud není jídlo plně vařené. Toto se nazývá Zepter uzavřený cyklus, který zajišťuje zdravé vaření bez přidání vody nebo tuku a vždy při nízkých teplotách.

ZDRAVÉ VAŘENÍ ZLEPŠUJE KVALITU ŽIVOTA
Nedávné vědecké publikace poskytují důkazy o tom, že zdravé stravování je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících život člověka. To, co jíme a kolik jíme, výrazně ovlivňuje naše zdraví a dlouhověkost.
Nepotřebujeme vařit zeleninu nadměrně ve vodě, která ničí jejich nutriční a biologickou hodnotu. Nemáme žádný důvod smažit potraviny při vysokých teplotách v nebezpečných přepálených tucích. Udělejte správnou volbu, investujte do svého zdraví s nepřekonatelným nádobím Zepter a vychutnejte si zdravá jídla a dlouhotrvající nádobí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: