Zepter hrnec 5,5 L, průměr 24 cm, výška 12,5 cm

Kód: Z-2455
ZDARMAZDARMA 14 180 Kč –10 %
Z 2455 01
14 180 Kč –10 % 12 760 Kč
Skladem

Připravte si zdravý a chutný pokrm v Zepter nádobě z kvalitní oceli. Pokrm připravíte bez přidaného tuku a vody a při jeho přípravě se vám do pokrmu nebudou uvolňovat žádné škodlivé látky.
Nádoba o průměru 24 cm, obsahu 5,5 litrů a výšce 13.2 cm je vhodná pro přípravu drůbeže, masa, pečeně, rýže, těstovin, rizota, zeleniny, polévek, brambor, luštěnin ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘÍPRAVUJTE SI ZDRAVÝ A CHUTNÝ POKRM
Užijte si plné výhody špičkové technologie a nádherného designu Zepter nádob. Vyberte si z naší nabídky nádob různých velikostí i menších nádob určených pro přípravu omáček, které zaručí vás kulinářský úspěch. Díky technologii uzavřeného cyklu vaření zůstávají v nádobě kapaliny, které se uvolňují při vaření a přeměňují se v páru. Pára stoupá nahoru, kondenzuje při kontaktu s víkem, které je vždy chladnější než zbytek nádobí, a odkapává na jídlo.
Proces je pomalý, dokud není jídlo plně vařené. Konečným výsledkem bude chutnější pokrm, který vypadá přitažlivě, protože přírodní barva, tvar a textura potravin jsou zdravě zachovány.
 
ZDRAVÉ VAŘENÍ ZLEPŠUJE KVALITU ŽIVOTA
Nedávné vědecké publikace poskytují důkazy o tom, že zdravé stravování je jedním z klíčových faktorů ovlivňujících život člověka. To, co jíme a kolik jíme, výrazně ovlivňuje naše zdraví a dlouhověkost.
Nepotřebujeme vařit zeleninu nadměrně ve vodě, která ničí její nutriční a biologickou hodnotu. Nemáme žádný důvod smažit potraviny při vysokých teplotách v nebezpečných přepálených tucích. Udělejte správnou volbu, investujte do svého zdraví s nepřekonatelným nádobím Zepter a vychutnejte si zdravá jídla a dlouhotrvající nádobí!

KVALITNÍ MATERIÁLY
Špatné nekvalitní nádobí je největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžnější materiály používané při výrobě běžných jídel jsou keramika, sklo, hliník, lehká ocel a smalt. Tyto materiály často oxidují a snadno se na nich vytváří rez; potraviny se snadno připalují. Výzkum ukázal, že hlavním zdrojem karcinogenů jsou materiály, které se používají při lepení. Zepter nabízí nádobí, které neobsahuje žádné škodlivé materiály nebo nátěry. Při jejich výrobě se používají speciální technologie, které mění strukturu kovu a nádoby jsou naprosto bezpečné pro vaše zdraví.

KOV 316L
Nádoby Zepter jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu 316L Zepter, který ve srovnání s nerezovou ocelí 18/10,  je výjimečným, cennějším a extrémně odolným materiálem. Tento kov je šetrný k životnímu prostředí, nezničitelný, odolnější vůči fyzikálním a chemickým vlivům a zcela odolný vůči korozi.
Kov 316L není porézní kov, jídlo se na něj nelepí, nádobí nezachovává pachy potravin a nemění barvu. Kromě toho je nádobí tak neutrální, jak je to možné, nezpůsobuje alergie, a je velmi snadno použitelné, snadno se čistí a umývá. Kov 316L se používá výhradně v těch odvětvích, kde je vysoká kvalita oceňována: v medicíně, na tělové implantáty, protézy, chirurgické nástroje; v průmyslu luxusního zboží, například pro výrobu exkluzivních hodinek, automobilů a jachet. Vynikající kov 316L značky Zepter je ideální a jedinou volbou pro zdravé vaření, pro lepší a delší životnost nádobí.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: