Zepter hrnec 7 L, průměr 24 cm, výška 15,8 cm

Kód: Z-2470
ZDARMAZDARMA 14 850 Kč –9 %
Z 2470 01
14 850 Kč –9 % 13 370 Kč
Skladem

Všestrannost této velké nádoby Zepter nezná hranic. Je ideální na přípravu drůbeže, masa, rýže, těstovin, polévek, zeleniny, dušených jídel, mořských plodů či brambor ve větším množství. Kromě toho je vhodná i na přípravu rajčatových protlaků a ovocných džemů. Kombinace vysoce kvalitní oceli Zepter 316L, akutermického kompaktního dna, poklice a speciálního okraje nádoby tvoří jádro zdravé přípravy jídel ve vlastní šťávě a při nízkých teplotách.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KVALITNÍ MATERIÁLY + SYSTÉM ZDRAVÉHO VAŘENÍ = DELŠÍ ŽIVOT
 
Nikdo by neměl riskovat své zdraví konzumací toxických karcinogenních jídel bez obsahu živin jen proto, že při vaření používá nekvalitní nádoby a pánve. Řešením jsou nádoby na vaření Zepter Masterpiece Cookware. Vařte a jezte zdravá jídla a žijte delší a produktivnější život. Hluboké nádoby Zepter jsou vhodné na přípravu široké škály jídel včetně těstovin, polévek, gulášů, dušeného masa, atd.

Pokroková technologie Zepter spolu s nejlepšími a nejdražšími materiály jsou zárukou zachování vitamínů, minerálů a proteinů v jídle. Přirozená chuť i vůně potravin jsou dalším atributem zdravých a chutných jídel připravených v nádobách Zepter. Navíc neplýtváte jídlem, objem jídla se nezmenší, nepřilepí se ke dnu nádoby, nepřipálí se, neobsahuje toxické tuky, akrolein a není karcinogenní. Navíc jídlo i lépe vypadá, protože si zachová původní barvu, tvar a strukturu.

KVALITNÍ MATERIÁLY: Nekvalitní nádoby na vaření jsou největším nepřítelem našeho zdraví. Nejběžněji používanými materiály jsou keramika, sklo, hliník, teflon, nepříliš kvalitní  ocel, smalt a nátěry nepřilnavých povrchů. Tyto materiály často podléhají oxidaci a rezavění; nádoby z těchto materiálů mívají tenkou konstrukci a výsledkem je připalování jídel.  Studie prokázaly, že nepřilnavé nátěry a jim podobné materiály nanášené lepením mají karcinogenní účinky. Nádoby Zepter neobsahují žádné škodlivé materiály ani nepřilnavé nátěry, jejich nepřilnavý povrch se vyrábí speciální technologií, která mění strukturu kovu, a která je zcela bezpečná pro vaše zdraví. Hluboké nádoby Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní Zepter oceli 316L, jejíž výroba je až o 50 % dražší než výroba nerezové oceli 18/10, a která je mimořádně cenná a výjimečně odolná. Tento bezkonkurenční kov je ekologický, nezničitelný, odolnější vůči fyzickému a chemickému poškození a absolutně odolný vůči korozi.

Ocel 316L je neporézní, nepřipaluje jídla, nezadržuje pachy jídel a nemění barvu. Je absolutně neutrální, nezpůsobuje alergie, jednoduše se používá, čistí a udržuje. Tento materiál se používá exkluzívně v oborech, kde jsou vysoké nároky na kvalitu: v medicíně na výrobu implantátů, protéz, chirurgických nástrojů; v odvětvích luxusního průmyslu na výrobu exkluzívních hodinek, aut a jachet. Vysoce kvalitní ocel Zepter 316L je ideální a jedinou volbou pro přípravu zdravých jídel, pro lepší a delší život.

Patentované akutermické kompaktní dno Zepter je jádrem unikátního způsobu přípravy zdravých jídel, při kterém ušetříte až 70 % celkové spotřeby energie. Hydraulický lis pod tlakem až 2000 tun spojí dno se stěnami nádoby (bez lepení či pájení), čímž se zaručí kompaktnost a nezničitelnost. Rádiový digitální termokontrol Zepter se postará o plně automatizovaný proces vaření od začátku až do konce.
 
Nádoby na vaření Zepter ušetří až 50 % vašeho času, 70 % nákladů na energie, 30 % až 50 % investic do potravin, které během vaření nezmenší svůj objem, neztratí výživné látky, a co je nejdůležitější, chrání vaše zdraví.
 
SYSTÉM ZDRAVÉHO VAŘENÍ: Zepter vyvinul takový proces vaření, při kterém pára vystupuje z jídla nahoru, při kontaktu s chladnější poklicí zkondenzuje a stéká zpět do nádoby. Tento proces nazýváme tzv. uzavřeným cyklem Zepter a probíhá až do doby, než se jídlo zcela uvaří.  Je zárukou přípravy zdravých jídel bez přidání vody, tuků a vždy při nízkých teplotách.
Výzkumy prokázaly, že vařením v nádobách Zepter se v potravinách zachová až o 72 % více vitamínu A, o 252 % více vápníku, o 336 % více fosforu a o 83 % více železa. Zjistilo se, že telecí maso obsahuje o 67 % méně tuku, když jej připravíte na grilovací pánvi Zepter, u kuřecího masa byl obsah tuku nižší o 51 %. To je dobrá zpráva pro osoby se zvýšeným cholesterolem. Je to dobrá zpráva i pro osoby se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny, protože až 62 % všech rakovinových onemocnění je způsobeno stravou bohatou na tuky, obezitou a nesprávnou přípravou jídel s přidáním tuků, soli a z nekvalitních surovin.
 
DELŠÍ ŽIVOT: Moderní vědecké výzkumy poskytují důkazy o tom, že zdravá strava je klíčovým faktorem ovlivňujícím délku života jednotlivců tím, že působí na délku telomer (koncové části chromozomů). Kratší telomery souvisí s vyšší nemocností a nízkým stupněm přežití. To, co jíme a kolik toho sníme, výrazně ovlivňuje naše telomery, zdraví i délku života.

Je zbytečné vařit zeleninu ve vodě, která ničí výživné látky a snižuje biologické hodnoty potravin. Nemáte důvod smažit jídlo při vysokých teplotách, v nebezpečných přepálených tucích, které produkují transmastné kyseliny a akrolein - extrémně toxickou, hořlavou a karcinogenní látku hnědé barvy, která zůstává ve vašem jídle. Učiňte správné rozhodnutí a investujte do svého zdraví s nádobami Zepter Masterpiece Cookware a užívejte si produktivnější a delší život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: