Zepter Pánev objem 1,6 L, průměr 20 cm, výška 5,5 cm, BEZ URA (1 úchytka bez poklice)

Kód: Z-FP2016-S/S
ZDARMAZDARMA 8 860 Kč –10 %
Z FP2016 SS 01
8 860 Kč –10 % 7 970 Kč
Skladem

Díky kvalitní Zepter oceli 316L vám pánev Masterpiece Cookware o průměru 20 cm vydrží po celý život. Současně vám umožní vaření bez přidaných tuků, při nízkých teplotách a bez škodlivých toxinů. Zelenou volbou je kupovat trvanlivé kvalitní pánve od společnosti Zepter, které vydrží několikanásobně déle než levnější "nepřilnavé pánve" na jedno použití. Investujte do této pánve, která se nezkroutí, nerozpadne a neohrozí kvalitu vaření ani vaše zdraví po několika letech pravidelného užívání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ZDRAVÉ: SMAŽENÍ BEZ CHEMICKÝCH LÁTEK A S MÉNĚ KALORIEMI
Testy teflonu a jiných podobných látek používaných k potahování pánví ukázaly nade vší pochybnost, že při ohřevu uvolňují chemické látky, které vedou k onemocněním jater a rakovině. Kvalitní pánve Zepter Masterpiece Cookware z vysoce kvalitní Zepter oceli 316L kupujete s dlouholetou zárukou a s vědomím, že používáte zdravý, nepřilnavý materiál bez chemických látek.

Běžné nepřilnavé povrchy jsou vyrobeny ze syntetické látky polytetrafluorethylenu (PTFE). Tento materiál se nejen snadno poškrábe, ale také obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluorooktanovou (PFOA) - u které bylo zjištěno, že je karcinogenní. Pánve Zepter nemají žádné nátěry a nabízí vám bezpečnou a odolnou nerezovou ocel - ideální povrch pro smažení s řadou výhod:

• Bez toxických povlaků či nátěrů;
• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví - povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie nebo perzistentní znečišťující látky, které by mohly, při zahřátí pánve, uvolňovat toxické výpary;
• Povlak pánve se neodloupne ani nerozpadne;
• Pánev vydrží celý život a je vyrobena z materiálu, který je mnohem lepší vodič tepla než tradiční kuchyňské materiály;
• Povrch odolný proti poškrábání: nemůže dojít k poškození od kuchyňského náčiní (ani vyrobeného z nerezové oceli);
• Absolutní odolnost proti korozi;
• Speciální a jedinečný okraj nádoby pro čistou a jednoduchou manipulaci - bez kapání;
• Konečným výsledkem je zdravější vaření.

ZDRAVĚJŠÍ SMAŽENÍ: Jedinečná kombinace Zepter oceli 316L, akutermického kompaktního dna a specifické konstrukce, umožňuje vaření bez přidaného tuku nebo oleje, a co je důležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho je jídlo zdravé a obsahuje méně kalorií, není zbaveno nutričních hodnot a neobsahuje toxické karcinogenní tuky.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Pánve Masterpiece Cookware jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, nezničitelné, prvotřídní nerezové oceli, která je neporézní, nepraská a nezadržuje části jídel ani pachy. Proto lze pánve snadno čistit a jsou zcela hygienické.

VYŠŠÍ VÝKON: Akutermické kompaktní dno se skládá ze 3 vrstev různých kovů a umožňuje vaření při nízkých teplotách. Udrží v sobě nashromážděnou energii, i když snížíte teplotu ohřevu nebo ohřev úplně vypnete. Tato mimořádná vlastnost šetří nejen spotřebu energie, ale také zabraňuje ztrátě cenných živin. Akutermické kompaktní dno funguje na všech zdrojích tepla, včetně indukce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: