Zepter Pánev objem 1,6 L, průměr 20 cm, výška 5,5 cm, URA (1 úchytka bez poklice)

Kód: Z-FP2016-S
ZDARMAZDARMA 9 400 Kč –10 %
Z FP2016 S 01
9 400 Kč –10 % 8 460 Kč
Skladem

Běžná pánev může být po roce či dvou letech pravidelného užívání poškrábaná, deformovaná, a tím pádem nevhodná pro další vaření i pro vaše zdraví.

 
Pánev Zepter Masterpiece, vyrobená z prvotřídní Zepter oceli 316L a s patentovanou nepřilnavou URA technologií, vám vydrží po celý život a zároveň vám umožní zdravé vaření bez přidaných tuků, při nízkých teplotách a bez škodlivých toxinů.
 
Můžete používat i kovové kuchyňské náčiní bez obav z poškrábání povrchu!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROZMANITÉ BENEFITY PÁNVÍ MASTERPIECE
Zepter je známý pro své trvalé a nezničitelné nádobí, ale také jako světový lídr ve zdravém vaření bez nebezpečných chemických látek. Běžné nepřilnavé povrchy jsou vyrobeny ze syntetické látky polytetrafluorethylenu (PTFE). Tento materiál se nejen snadno poškrábe, ale také obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluorooktanovou (PFOA) - u které bylo zjištěno, že je karcinogenní. Pánve Zepter nemají žádné nátěry a nabízí vám bezpečnou a odolnou nerezovou ocel - ideální povrch pro smažení s řadou výhod:

• Bez toxických povlaků či nátěrů;
• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví - povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie nebo perzistentní znečišťující látky, které by mohly uvolňovat toxické výpary, když se pánev zahřívá;
• Povlak pánve se neodloupne ani nerozpadne;
• Pánev vydrží celý život a je vyrobena z materiálu, který je mnohem lepší vodič tepla než tradiční kuchyňské materiály;
• Povrch odolný proti poškrábání: nemůže dojít k poškození kuchyňským náčiním (ani vyrobeným z nerezové oceli);
• Absolutní odolnost proti korozi;
• Speciální a jedinečný okraj nádoby pro čistou a jednoduchou manipulaci - bez kapání;
• Konečným výsledkem je zdravější vaření.


ZDRAVĚJŠÍ SMAŽENÍ: Jedinečná kombinace Zepter oceli 316L, akutermického kompaktního dna a specifické konstrukce, umožňuje vaření bez přidaného tuku nebo oleje, a co je důležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho je jídlo zdravé a obsahuje méně kalorií, není zbaveno nutričních hodnot a neobsahuje toxické karcinogenní tuky.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Pánve Masterpiece Cookware jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, nezničitelné, prvotřídní nerezové oceli, která je neporézní, nepraská a nezadržuje části jídel ani pachy. Proto lze pánve snadno čistit a jsou zcela hygienické.

VĚTŠÍ VÝKON: Akutermické kompaktní dno se skládá ze 3 vrstev různých kovů a umožňuje vaření při nízkých teplotách. Udrží v sobě nashromážděnou energii, i když snížíte teplotu ohřevu nebo ohřev úplně vypnete. Tato mimořádná vlastnost šetří nejen spotřebu energie, ale také zabraňuje ztrátě cenných živin. Akutermické kompaktní dno funguje na všech zdrojích tepla, včetně indukce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: