Zepter Pánev objem 2,5 L, průměr 24 cm, výška 6 cm, URA (1 úchytka bez poklice)

Kód: Z-FP2425-S
ZDARMAZDARMA 10 370 Kč –10 %
Z FP2425 S 01
10 370 Kč –10 % 9 330 Kč
Skladem

Tato pánev o průměru 24 cm je ideální pro vaření pro 3 až 5 osob. Díky zaobleným stranám jídlo snadno promícháte, obrátíte nebo otočíte omeletu a palačinky. Je ideální pro přípravu snídaně s vejci, na smažení zeleniny či masa. Pánev je vyrobena z kvalitní Zepter oceli 316L s důležitými konstrukčními prvky, které poskytují zdravější způsob stravování a přípravu jídla s nepřilnavou URA technologií a bez chemických látek. S 30letou zárukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEPTER NATOLIK DŮVĚŘUJE KVALITĚ SVÝCH PÁNVÍ, ŽE JE NABÍZÍ S 30LETOU ZÁRUKOU!
Pánve jsou snad nejčastěji obměňovanou položkou nádobí - přitom tomu nemusí tak být. Pánve Masterpiece Cookware z vysoce kvalitní Zepter oceli 316L kupujete s 30letou zárukou a s vědomím, že používáte zdravý, nepřilnavý materiál bez chemických látek.

Běžné nepřilnavé povrchy jsou vyrobeny ze syntetické látky polytetrafluorethylenu (PTFE). Tento materiál se nejen snadno poškrábe, ale také obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluorooktanovou (PFOA) - u které bylo zjištěno, že je karcinogenní. Pánve Zepter nemají žádné nátěry a nabízí vám bezpečnou a odolnou nerezovou ocel - ideální povrch pro smažení s řadou výhod:

• Bez toxických povlaků či nátěrů;
• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví - povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie nebo perzistentní znečišťující látky, které by mohly uvolňovat toxické výpary, když se pánev zahřívá;
• Povlak pánve se neodloupne ani nerozpadne;
• Pánev vydrží celý život a je vyrobena z materiálu, který je mnohem lepší vodič tepla než tradiční kuchyňské materiály;
• Povrch odolný proti poškrábání: nemůže dojít k poškození kuchyňským náčiním (ani vyrobeným z nerezové oceli);
• Absolutní odolnost proti korozi;
• Speciální a jedinečný okraj nádoby pro čistou a jednoduchou manipulaci - bez kapání;
• Konečným výsledkem je zdravější vaření.


ZDRAVĚJŠÍ SMAŽENÍ: Jedinečná kombinace Zepter oceli 316L, akutermického kompaktního dna a specifické konstrukce, umožňuje vaření bez přidaného tuku nebo oleje, a co je důležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho je jídlo zdravé a obsahuje méně kalorií, není zbaveno nutričních hodnot a neobsahuje toxické karcinogenní tuky.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Pánve Masterpiece Cookware jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, nezničitelné, prvotřídní nerezové oceli, která je neporézní, nepraská a nezadržuje části jídel ani pachy. Proto lze pánve snadno čistit a jsou zcela hygienické.

VĚTŠÍ VÝKON: Akutermické kompaktní dno se skládá ze 3 vrstev různých kovů a umožňuje vaření při nízkých teplotách. Udrží v sobě nashromážděnou energii, i když snížíte teplotu ohřevu nebo ohřev úplně vypnete. Tato mimořádná vlastnost šetří nejen spotřebu energie, ale také zabraňuje ztrátě cenných živin. Akutermické kompaktní dno funguje na všech zdrojích tepla, včetně indukce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: