Zepter Pánev objem 2 L, průměr 24 cm, výška 4,5 cm (1 úchytka bez poklice)

Kód: Z-FP2420-S
ZDARMAZDARMA 9 270 Kč –10 %
Z FP2420 SC 01
9 270 Kč –10 % 8 340 Kč
Skladem

Připravte si chutné a hlavně zdravé pokrmy na Zepter pánvi. Pánev bez poklice o průměru 24 cm, objemu 2,0 l a výšce v 5,5 cm je vaším nezbytným pomocníkem při přípravě chutných a křupavých jídel.
Pánve na pečení Zepter jsou vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a jsou stejně prospěšné pro zdraví a splňují stejně vysoké standardy jako všechny ostatní výrobky z řady nádobí na vaření Zepter Masterpiece.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPECIÁLNÍ TECHNOLOGIE ZEPTER
Společnost Zepter je proslulá svým kvalitním nádobím z oceli a zaujímá významné místo v oblasti zdravého vaření a technologii vaření bez toxinů a chemikálií. S použitím syntetických látek, polytetrafluorethylenu (PTFE), se vyrábí mnoho běžných nepřilnavých povrchů. Tento materiál je nejen snadno poškrábatelný a lehce se ničí. Hlavně ale obsahuje obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluoroktanovou (PFOA), která je karcinogenní.  Nádoby Zepter nemají žádné nátěry, jsou to naprosto bezpečné, odolné pánve z nerezové oceli s mnoha výhodami:

• Nádobí je netoxické a bez škodlivých nátěrů
• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví, protože povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie, to znamená, že při zahřívání pánve nebudou žádné toxické výpary
• Povlak se neodlupuje ani neopadává
• Pánev vám bude sloužit po celý život, protože je vyrobena z materiálu, který je při výrobě nádobí mnohem lepší než tradiční kovy
• Povrch bez poškrábání: nemůže být poškozen při vaření nádobí
• Absolutní odolnost proti korozi
• Speciální ergonomický okraj pánve, řezná hrana vám nedovolí rozlití
• Konečným výsledkem je zdravější vaření

ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM
Jedinečná kombinace vysoce kvalitního kovu 316L Zepter, kompaktního tepelného úložného dna a precizní konstrukce vám umožní vařit bez přidání tuku nebo oleje, a co je nejdůležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho jsou potraviny zdravější a obsahují méně kalorií, zatímco suroviny nejsou zbaveny nutriční hodnoty a neobsahují toxické karcinogenní tuky.

SNADNÉ ČISTĚNÍ A MYTÍ
Pánve Zepter Masterpiece jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, odolné nerezové oceli, která není porézní, nepraská, a proto neuchovává žádné potravinové částice ani pachy potravin. Pánev je díky tomu snadno omyvatelná, čistá a naprosto hygienická.

VYSOKÁ VÝKONNOST
Tepelně akumulační kompaktní dno, skládající se ze 3 vrstev různých kovů, umožňuje vařit při nízkých teplotách a udržet nahromaděné teplo, i když byl zdroj tepla snížen nebo vypnut. Tato neobvyklá vlastnost dále šetří spotřebu energie a samozřejmě zabraňuje ztrátě drahých živin, což činí potraviny zdravějšími. Termoakumulační kompaktní dno pracuje na všech zdrojích tepla, včetně indukčních.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: