Zepter Pánev objem 2,5 L, průměr 24 cm, výška 6 cm, BEZ URA (1 úchytka bez poklice)

Kód: Z-FP2425-S/S
ZDARMAZDARMA 9 540 Kč –9 %
Z FP2425 SS 01
9 540 Kč –9 % 8 590 Kč
Skladem

Kvalitní pánev o průměru 24 cm je vyrobena z prvotřídní Zepter oceli 316L a díky kompaktnímu akutermickému dnu rozvádí teplo rovnoměrně po celém varném povrchu. Zahřívá se přitom o polovinu rychleji, a tím šetří váš čas a náklady na energie. Nezničitelný ocelový povrch pánve bez toxických nátěrů zajistí, že vaše jídlo bude vždy perfektně uvařeno a nepřilepí se, dokonce i bez přidaného tuku či oleje. Pánev má dlouhou, pohodlnou úchytku, která zůstává vždy chladná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁRUKA ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Zepter je známý pro své trvalé a nezničitelné nádobí, ale také jako světová jednička ve zdravém vaření bez přidaných chemických látek. Běžné nepřilnavé povrchy jsou vyrobeny ze syntetické látky polytetrafluorethylenu (PTFE). Tento materiál se nejen snadno poškrábe, ale také obsahuje znečišťující látku - kyselinu perfluorooktanovou (PFOA) - u které bylo zjištěno, že je karcinogenní. Pánve Zepter nemají žádné nátěry a nabízí vám bezpečnou a odolnou nerezovou ocel - ideální povrch pro smažení s řadou výhod:

• Bez toxických povlaků či nátěrů;
• Neexistuje žádné riziko pro vaše zdraví - povrch pánve neobsahuje žádné chemikálie nebo perzistentní znečišťující látky, které by mohly uvolňovat toxické výpary, když se pánev zahřívá;
• Povlak pánve se neodloupne ani nerozpadne;
• Pánev vydrží celý život a je vyrobena z materiálu, který je mnohem lepší vodič tepla než tradiční kuchyňské materiály;
• Povrch odolný proti poškrábání: nemůže dojít k poškození kuchyňským náčiním (ani vyrobeným z nerezové oceli);
• Absolutní odolnost proti korozi;
• Speciální a jedinečný okraj nádoby pro čistou a jednoduchou manipulaci - bez kapání;
• Konečným výsledkem je zdravější vaření.


ZDRAVĚJŠÍ SMAŽENÍ: Jedinečná kombinace Zepter oceli 316L, akutermického kompaktního dna a specifické konstrukce, umožňuje vaření bez přidaného tuku nebo oleje, a co je důležitější - při nízkých teplotách. V důsledku toho je jídlo zdravé a obsahuje méně kalorií, není zbaveno nutričních hodnot a neobsahuje toxické karcinogenní tuky.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Pánve Masterpiece Cookware jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, nezničitelné, prvotřídní nerezové oceli, která je neporézní, nepraská a nezadržuje části jídel ani pachy. Proto lze pánve snadno čistit a jsou zcela hygienické.

VYŠŠÍ VÝKON: Akutermické kompaktní dno se skládá ze 3 vrstev různých kovů a umožňuje vaření při nízkých teplotách. Udrží v sobě nashromážděnou energii, i když snížíte teplotu ohřevu nebo ohřev úplně vypnete. Tato mimořádná vlastnost šetří nejen spotřebu energie, ale také zabraňuje ztrátě cenných živin. Akutermické kompaktní dno funguje na všech zdrojích tepla, včetně indukce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: